Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

én actival extra multivitamint szedek, és ez miben segít? és lehet e kettőt bevenni naponta? (reggel-este)

2013. febr. 9. 11:48  Privát üzenet  

A válasz
Naponta egyet javasolnak, de szerintem kettôtôl sem halnál meg,de hosszútávon mi lenne e kôvetkezmény, nem tudni. De ha komolyan érdekel, kérdezd meg a Béres oldalon.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. febr. 9. 12:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális? Naponta változik a testsúlyom, pl. reggel 50, este 53?!?! 13/L
A legjobb barátnőm kb.1,5 éve asztmás, ki lehet ebből gyógyulni? Ha igen, hogyan? (Kapott egy lila műanyag valamit, amibe por van, és abból naponta reggel-este szipuznia kell, de...
Ha egy gyógyszert naponta 4x kell szedni, akkor pontosan mikor kell bevenni? (Nyilván nem reggel-délben-este)
Nekem actival extra multivitamint szedek de a utmutatójába az van írva hogy naponta csak eggyet vegyek be nem lehet úgy hogy reggel és este is beveszek eggyet?
Mi lehet az oka annak, hogy fogmosáskor vérzik az ínyem? 17 éves fiú vagyok, naponta legalább kétszer mosok fogat (reggel és este).
Mikor szoktatok fürdeni/tusolni? Reggel, este, esetleg napközben? Naponta hányszor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!