Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon megijedtem, mitől volt ez?

Nagyon megijedtem, mitől volt ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel az egyik szememmel nem láttam rendesen, mintha vakuba néztem volna. ez idővel elmúlt, de szédülés váltotta fel. Muszáj volt lefeküdnöm.. erre elkezdett zsibbadni minden végtagom, majd az orrom és a felső ajkam is. fájt a lámpafény, a fejem is majdnem szétrobbant. elaludtam, és mikor felébredtem minden elmúlt, csak gyengeség maradt. fogalmam sincs ez mi volt, szerintetek?

2013. febr. 13. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg a pazar fizikai állapotodnak köszönhető ...az oxigén hiányos állapot a szemben érződik ill jelentkezik először de mi lenne, csak kérdem és tudom ostoba dolog de hamár fizetsz TB -t elmennél egy szakorvoshoz aki aztán célirányosan kivizsgáltatna.elég ijesztőnek hat ez a dolog..bár én nem vagyok orvos..
2013. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok, egész életemben azt csináltam. azért írtam ide, mert segítségre van szükségem, mert azt sem tudom pontosan, hogy ezzel milyen orvoshoz kellene elmennem. tehát ahogy már említettem, segítségért jöttem ide, nem lekezelésért. Úgy tudom ez lenne ennek az oldalnak az eredeti funkciója.
2013. febr. 13. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hol írja, hogy fizet Tbt?
2013. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideggyógyászat szakrendelésre menj, komplikált migrén lehetett, ahogy leírtad a tüneteket.
2013. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ó, hát ez nem hangzik túl jól, elmegyek akkor.

köszönöm a választ!

2013. febr. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!