Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Valaki...

Mi lehet a bajom? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Köhögök, hurutosan. Hőemelkedésem van,a torkom kicsit fáj, kissé levert vagyok, levegőt nehezen kapok Orrom folyik, váladékot köhögök fel sárgás zöldet, az orromból hol sárgás zöld, hol vizes váladék folyik.


Voltam orvosnál, nem hall semmi zörejt a mellkasomban, tüdőm tiszta, a torkom szép nincs begyulladva.

A vér eredmény szerint 9 ezerig normális a fehérvérsejt nekem 11 ezer. Mégis úgy érzem magam mint múltkor mikor rengeteg gyógyszert szedtem és bakteriális fertőzésem volt. De akkor zörejes volt a tüdöm meg a torkom vörösre duzzadva.


A külső jeleken kívűl semmi sem utal arra h valami baj van.


Csinált vizelet tesztet is a doki és az pozitiv lett arra irt antibiotikumot, de azt mondta ha negatív lett volna nem ír gyógyszert?

Miért van igy megzavarodva a szervezetem?


2013. febr. 19. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírusos fertőzésed lehet,amire nincs gyógyszer.Szedjél köptetőt,szopogass torok fertőtlenítőt,használj orrcseppet, igyál sokat és lehetőleg pihenj.Az a fontos,h megelőzz egy bakteriális felülfertőződést. Amúgy a laborokban általában a fvs szám 11.0-ig normális.A kis emelkedést indokolhatja a hólyaghurut.
2013. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És egy érdekesség! Az ember akár maga is el tudja dönteni vírusos,v. bakteriális a fertőzése. Nátha esetén a vírusos váladék híg, fehér, bakt.fertőzésnél sűrű zöldes. Torokfájdalom esetén a vírusos torokfájás inkább égő , kaparó érzés, míg bakteriálisnál nyeléskor erős nyomás szerű fájdalmat lehet érezni.
2013. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!