Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok 79Kg.Nem dohányzom , soha nem próbáltam ki és drogot se használtam soha.Egészségesen élek mégse vagyok az.


Hónapok óta rossz a közérzetem és a fejem bal oldalon a halántékom táján fáj , de csak enyhén ,viszont nagyon zavar.Mostanában egyre többször fájt , sőt a mai napon egész nap visszatérően fájt.Már voltam CT vizsgálaton fél évvel ezelőtt ,mert akkor hasonló problémám volt de nem mutattak ki semmilyen kóros elváltozást.Voltam nem rég , kb két hete teljes hasi ultrahangon ,vese fájdalom miatt és kiderült ,hogy a lépem megvan nagyobbodva a veséimmel azonban semmi probléma nem volt .Az immunrendszerem nagyon gyenge , ugyanis nagyon sokszor vagyok beteg.Egész télen betegeskedtem mindig megfáztam és lassan gyógyultam meg.Az egy hetes antibiotikumos kúra teljesen tönkretett és az immunrendszerem még gyengébb lett... legalábbis azért gondolom ezt mert a vérképemből kimutattak sok elváltozást ( azt is ,hogy a fehérvésejteimből kevesebb van a normálisnál)de azóta javult a vérképem állapota.A folytonos megbetegedés és megfázás gyermekkori problémám.Rengeteget fújom az orromat és az a baj ,hogy ezt túl erősen teszem.Az orrsövényem nagyon ferde volt, az orvos azt mondta ennyire csúnya orrsövényt még soha nem műtött.Azért írom le ezt is ,mert arra gondoltam ,lehet ,hogy az erős orrfújás is károsíthatja a fejemet esetleg.Agydaganatra gyanakszom és nagyon félek emiatt. :((( Kérlek segítsetek!!!



#betegség #fejfájás #rosszullét #daganat #rossz közérzet #vérkép elváltozás #MVP érték eltérés
2013. febr. 26. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg elmenni természetgyógyászhoz, gyógyteák, talpmasszázs,légzőgyakorlatok,vízkúrák:hideg-meleg víz felváltva a zuhany alatt edzi az immunrendszert, táplálkozás: ha tudod egyél csak ahlat, más húst ne,és próbáld meg még az akupunktúrát
2013. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
halat
2013. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az erős orrfújás helytelen. Ráadásul mindíg csak az egyik orrlyukat szabad kifújni, aztán meg a másikat. Sosem egyszerre. Használj valami orrcseppet, ami segít feloldani a váladékot. Agydaganatod pedig nincsen. Egyetlen arra utaló jelet sem említettél.

Ja, és a vérkép meg majd minden órában változik. Ha az orvosod szerint nincsenek valamire utaló értékek, akkor higgyél neki. Ő nem egyetlen rosszabb érték alapján ítél. A legtöbb betegségnek megvan a maga jellegzetes vérképe.

2013. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: a 79 kilódhoz milyen magasság társul? Dagi vagy, vagy inkább izmos? Mozogsz eleget? Jut eszembe, az antibiotikum kúra meg mindenkit kikészít. Kell inni a normaflórt. Ténylag hatásos.
2013. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok jó választ.Normaflore-t szedtem az antibiotikumos kezelés utána és biztos ,hogy az segített.Kifogom próbálni a homeopátiát és próbálok minél többször halat enni más féle húsok helyett.Nagyon szeretnék végre meggyógyulni.Az orromat helyesen fújom : előszőr az egyiket aztán a másikat.(azonban kiderült ,hogy kilyukadt az orrsövényem,mert valószínüleg nem tudott meggyógyulni rendesen és sajnos én ostoba sokszor meg is piszkáltam :( tudom nem kellett volna)Egyébként 181Cm magas vagyok ,nem vagyok dagadt.Két és fél éve rendszeresen edzek otthon néha pedig konditeremben.

A bal oldali halántékomnál nagyon sokat fájt a fejem és emiatt sokszor érzem nagyon furcsán magam.Ha elkezdek valamit csinálni , pl leülök a gép elé vagy könyvet olvasok (jellemzően olyan dolog amikor egy helyre koncentrálok) utána érzem azt az érzést mintha még mindig aztcsinálnám mint akkor... mintha nem tudnék másra figyelni csak ahova pont nézek.Nagyonsokszor van ez velem és utána sokáig így marad a látásom és az egész koncentráló képességem.Ez már nagyon rég óta van velem.Azt a különös összefüggést tapasztaltam magamnál ,hogy ha éppen edzek és lefekszem fekvenyomni ... és utána felállok , ugyanezt érzem.Mintha csak egy felé látnék és nagyon furcsán érzem magam.Megjegyezném: ilyenkor érzem a magas vérnyomást a fejemben.Tavaly nyáron kiderítették a kardiológián ,hogy a vérnyomásom nagyon magas,nos erre kaptam egy nagyonerős vérnyomás csökkentőt aminek a szedését három hónapja hagytam abba.Az a jó ,hogy már nem magas a vérnyomásom pedig nem is szedem a csökkentőt.Viszont ahogy régen is , még mindig érzem a magasvérnyomást a fejemben edzés közben ha fekvő helyzetbe fekszem.Ilyenkor a hallásom is kicsit eltompul.


Hát igen , nagyon sok problémám van mint látjátok ,de ha valami tanáccsal tudtok segíteni esetleg van tapasztalatotok ilyen téren kérlek segítsetek.


Előre is köszönöm a segítő válaszotokat.


Van ,hogy a fogaimat összeszorítom nagyonerősen ami tudom nem jó és erről lekéne szoknom de arra gondoltam az állkapcsom erős szorítása miatt is fájhat az a rész(a halánték tája).Ám viszont csak a bal oldalon fáj ,fájt.Azt megemlíteném még ,hogy régebben 1 -2 éve néha néha nagyon megfájdult szintén bal oldalt de nem a halántékomnál hanem valahol a rágóizmaimnál és annyira ,hogy nem tudtam befejezni az evést.Általában hidegben volt velem ez és rágás(evés)közben jött rám.Sokszor fáztam meg és sokszor bevolt gyulladva az orrgaratom , ami nagyon tud fájni:/ legutóbb amikor be volt gyulladva , csak bal oldalt fájt és csak az a rész gyulladt be.Ezekből mind azt tudom kikövetkeztetni ,hogy a bal oldalam sokkal gyengébb.Nem tudom ,hogy lehet ez.

2013. febr. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!