Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a herpesz jelei? Egy csók...

Mi a herpesz jelei? Egy csók után mi a jele annak h herpeszem van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 22:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de olyan mintha csak ki lenne száradva a szám...akkor ez most herpesz v nem
2008. jún. 14. 17:36
 12/17 A kérdező kommentje:
a 2.válaszoló azt mondta h fogkrém segít...ez télleg igaz??vagy hülyeség
2008. jún. 14. 17:38
 13/17 anonim ***** válasza:

Kezelni kell, mert magától nagyon lassan múlik el, és közben csúnyán fertőz - és mellékesen szétszedi közben a szádat.


Herpesil. Beszüntették a gyártását, mert túl jó volt (valóban gyorsan elmúlt tőle a herpesz). A mostani szerektől inkább csak elbújik, aztán gyorsan újból előjön.

2008. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát a fogkrém nemigazán segít... legalábbis én próbáltam, de nem hozott valami nagy eredményt
2008. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vasárnap kezdődött. Ma szerda van. A hétfőn tetőzött és az alsó és felső ajkaimból duplára duzzadt gennycsomókat csináló iszonyatos herpeszem elmúlik. Remélem péntekre már semmi sem lesz belőle!

Mi a titok? Pontos választ nem tudok. Elmondom a mentesítő kúrám "receptjét":


Első lépés: immunrendszer erősítés:

1. Végy 1 gerezd fokhagymát és egy szál zöldhagymát

2. Egyél naponta egyet-egyet belőle

3. Igyál kamilla teát, hársfát, mindenféle gyógyteát

4. 500 mg c-vitamin reggel és este

5. Minimum napi két multivitamin pezsgőtabletta


Második fontos lépés a herpesz kezelése:

1. Elsőnek fogkrémmel kentem, mert az erős szárító hatású és a benne lévő fluorid akadályozza a herpeszvírus fejlődését (minimum naponta kétszer kentem vasárnap és hétfőn)

2. Utána, hogy a szám ne száradjon ki jött a Zovirax herpesz elleni kenőcs

3. Ezzel kezeltem a szám felváltva a kamillás borogatással.

4. Azt hiszem ez utóbbi segített abban, hogy ne repedezzen be a szám és ne legyen tele sebekkel. Nem forró, elviselhetően meleg kamilla teát csináltam. Vattával felitattam és azzal borogattam finoman a herpeszt.

5. A Zovirax felszívódása után kb. 1 óra múlva csináltam a kamillás borogatást, amíg el nem telt a Zoviraxnál megadott 4 óra utáni újrakenési lehetőség.


Jó kezelést és herpeszmentes napokat!

2008. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

ezmind badarság ezekkel a kenceficékkel meg fogkrém meg miegymással napogik szemvedhetsz...

de van egy jó gyógymod..

nemtudom használjáke de én magamtól jöttem rá

fogsz egy vattapamacsot és jó erős alkoholba beleitatod..de fontos, hogy erős legyen és szórsz rá sót. és rátartod a herpeszre,fontos hogy akkor kezd el amikor érzed hogy kedkijönni.énmár sajnos akkorjöttemrá amikor már akkora volt a hójag mint a fejem..de ígyis 18óra alatt elmúlt

mivel az alkohol (erős) fertőtlenít és szárít és a só is ugyanígy garantált hogy hamar elfog múlni:)

sok sikert!

L\15

2009. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Normális, hogy az alkoholos-sós kezeléstől nagyon fáj? Vagy nálam nem stimmel valami?
2009. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!