Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erős poratka allergiára mit...

Erős poratka allergiára mit használtok?

Figyelt kérdés
Kiütések jönnek ki rajtam, és folyik az orrom tőle. Télen még rosszabb, mint nyáron. Kaptam rá allergia gyógyszert, de semmit nem használ. Ti mit használtok? Az allegra jó lenne?
2013. máj. 2. 07:58
 1/1 SzilKa ***** válasza:

Nekem az allegra mit sem ért, mintha be sem szedtem volna... Próbáld ki a Zilola-t, és a Cetirizin-t.


Ezen kívül a lakásban számold fel a szőnyegeket, és minden porfogó cuccot. A párnád, paplanod ne legyen tollal tömött, hanem inkább szintetikus, a huzatot gyakran cseréld.


Nekem sokat segít még egy Lux levegőtisztító gép is, ami szűri ezeket az allergéneket a levegőből, de az nem két fillér (közel 200e Ft), viszont egy percre sem bántam meg, mert az asztmás fulladásaim minimálisra csökkentek.

2013. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!