Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik fajta grapefruit mag...

Melyik fajta grapefruit mag kivonat a legjobb gombaölő hatású?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom van már hasonló témában kérdés feltéve, de konkrétan a kérdésemre nem találtam választ. Állandóan visszatérő, sőt inkább el nem múló hüvelygombával küszködöm, rengeteg orvosnál jártam és annál is több gyógyszert írtak fel. Cukorbeteg nem vagyok, fogamzásgátlót emiatt már abbahagytam, és párom nincs, aki visszafertőzne. Gondoltam kipróbálom a grapefruit mag kivonatot mielőtt végleg feladom, de a grapefruit cseppben van alkohol is. Mivel az alkohol ugye táplálja a gombát, ezért nem lesz rosszabb ha még olyan grapefruit mag kivonatot iszok, amiben van? Másik verzióban pedig víz van alkohol helyett, de ugye az is hígított emiatt. Van valakinek tapasztalata ilyen téren, vagy próbálta már esetleg valaki, ami használt? Vagy esetleg más ötlet? Minden segítséget nagyon köszönök!! :)

2013. máj. 16. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tudod mit szoktam? Veszek rendes grapefruitot, és azt eszem, abban általában van pár mag, és azt is elrágcsálom. mondjuk fogalmam sincs, használ-e, de legalább finom :D
2013. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!