Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Wartner szemölcseltávolító...

Wartner szemölcseltávolító fagyasztó. Mesélnél róla?

Figyelt kérdés

A kezemen nőtt néhány hónapja kettő. Az egyik még kicsinek mondható szerintem, 2-3 mm átmérőjű, a másik még alig látszik. Ma veszek, remélem hatni fog tényleg. A lábamon 3 van, azok makacsabbak kettőt tervezek rájuk nyomni. A lábamon lévők kb. fél centisek, az egyik kifelé, de a másik kettő befelé van nőve, kitudja mekkora nőtt, szerencsére a másik befelé nővő még csak néhány hónapos.

Mennyi ideig nem tudok majd járni? Nagyon fáj, tényleg nem érdemes magamnak, tehát kérjek meg valakit?



#Wartner #fagyasztás #szemölcs #szemölécs eltávolítás
2013. máj. 21. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom erre a szaruval fedett szemölcsre gondolsz mind a kezeden, mind a lábadon ugye?

A kezeden lévő kifelé dudorodik.

Én a fagyasztásról sok rosszat hallottam, nekem a lányomnak volt mind talpon, mind hüvelykujjon, és tökéletesen elmulasztottuk.

Napi 10 csepp grapefruit mag kivonatot (langyos, hideg teában) meginni, + a gyógyszertárban lehet kapni szalicil savas ecsetelőt, ezt egy pár napig tettük a szemölcse (nagyon jól felpuhítja) és minden este fürdés után még langyos vízben áztattuk és amit le tudtunk kapargatni azt leszedtük, majd fültisztítóra tettünk töményen a grapefruit mag kivonatból és azzal jól bekentük a szemölcsöt. 3 hét múlva tökéletesen elmúlt mind a kezéről, mind a talpáról.

2013. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a vérehulló fecskefüvet is (már bőven van a természetben), de csak a növényt, a gyógyszertári ecsetelő édeskevés.
2013. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Gyorsabb megoldás kéne, itt a jó idő is, tehát a lábam szabadon lesz, elvileg ezzel is 2 hét akár.. :(

Illetve félek, megjelenik másik helyen is, hiszen megsértem a felületét, és elvileg így terjed, ha szintén sérült bőrhöz ér.

2013. máj. 21. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha el is múlasztja a fagyasztó, ami állítólag fájdalmas is, több embernek visszajött egy két hónapon belül, de a legtöbbnek semmi nem történt vele (a fájdalmas kezelést persze érezte).

Azt még elfelejtettem írni, hogy folyamatosan ragtapasszal is le volt kötve, tehát minden reggel és este kezeltük, ecseteltük a grapefruit tömény oldattal és utána azonnal kötés rá. Nekem a lábamon 5 éve volt majdnem 5 Ft-os nagyságú, azóta sem jött vissza! A lányomnak húsvétra múlt el, semmi jel nem mutat rá, hogy újra támadna. És nem utolsó sorban fájdalommentesen múlt el! A szemölcs immunrendszer probléma, legalább idd a grapefruit magkivonatot! :-)

2013. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam! Ne tudd meg, milyen érzés volt. Rossz, csípős, fájdalmas, kellemetlen. Szemölcs megmaradt.

Kertünkben szándékosan meghagytuk a vérehulló fecskefüvet.

Na, attól 2 hét mulva leszáradt, nyom és fájdalom nélkül.

2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megvettem (szerencsére akciós is volt) szinte egyáltalán nem fájt :D Elrontottam valamit? :D Azt olvastam, hogyha túl sokáig tartod ott, akkor fáj nagyon, mert a normál szöveteket is sérti. Kifehéredett a szemölcs, ennyi.


Akárhol lehet kapni ilyen grapefruit kivonatot?

Milyen ecsetelővel kezeltétek?

Várok ezzel ha nem múlik el, akkor kipróbálom :)

2013. máj. 22. 00:15
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

1-es vagyok:

Grapefruit mag kivonatot gyógyszertárban, gyógynövény boltban is lehet kapni:

[link]


Nagyon sokfajta van belőle, én ezt használom, amit a linken látsz.


Ecsetelőt a gyógyszertárban tudsz venni kb. 300 Ft a pontos neve: colloc c. acyd salicyl

Nagyon fontos a gyógyszertárban nézzétek meg, tényleg van benne ecset (mintha körömlakk lenne), mert 2x vettem egyikben volt, másikban nem és mivel nagyon puhítja a bőrt a jó bőrre nem szabad tenni, így is fog menni kicsit, de az ecset fontos!

Tehát a menet: 3 nap ecsetelés reggel este a szalicilsavból majd leragasztani ragtapasszal. 3 nap múlva áztatni langyos vízben, amit le lehet szedni kapargass le, de ne erővel. Újabb 3 nap szalicil, majd áztatás, utána már csak a grapefruit mag minden reggel és este. Én fültisztító pálcikára csepegtettem és azzal kenegettem, majd ezt is reggel, este lekötni. (sok ragtapasz kell :-))

3 hétig csináltuk. és teljesen elmúlt.

A grapefruit mag kivonatot folymaatosan napi 10 cseppet itta is a lányom akár langyos hideg teába, akár gyümölcslébe téve.

Sok sikert.

2013. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Tehát akkor kapargatás csak kétszer van, a két 3 napos ecsetelés után? Utána csak grapefruit, és akkor kapargatni sem kell?

2013. máj. 22. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk gyönyörűen elkezdett, mint egy seb maradvány lejönni. És alatta a teljesen egészséges bőr.
2013. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a talpamon egy nyáron megjelent egy makacs szemölcs. Próbáltam a szokásos házi praktikákat (vérehulló fecskefű, ecetes vatta, ecetes lábfürdő, stb), de nem segített egyik se hosszú távon, ráadásul télre már 3-4 kisebb szemölcs is megjelent a nagy közelében. Ekkor vettem wartnert, pontosan a leírás szerint alkalmaztam az összes szemölcsön, 2 hét alatt nyomuk se volt. Ennek már 2 éve, azóta is szemölcs mentes vagyok. :) Úgyhogy én csak ajánlani tudom a wartnert. Az a kis fájdalom nekem megérte a szép talpakért. :)
2015. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!