Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem veszélyes Győrben a Rábapart?

Nem veszélyes Győrben a Rábapart?

Figyelt kérdés

Elég népszerű hely Győrben, sokan szinte egész nap ott vannak a parton.

Most, hogy apadt a víz, megint tele van emberekkel.


A zsákokat elégetik, a homokot belőle pedig csak olyan helyen lehet elszórni vagy felhasználni, ahol nem fog emberekkel érintkezni. Állítólag baromi nagy a fertőzésveszély.


De akkor a part, ahol napokig állt a víz, nem ugyanolyan veszélyes?



2013. jún. 15. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg az is veszélyes, nem véletlen kell az utakat, járdákat is alaposan átmosni ahol állt a víz.

Egyik ismerősöm nagymamájának az utcáját is elöntötte. Éppen hogy nem érte el a házát a víz és azt az utcát is folyamatosan mosták meg takarították, a zsákokat is amik ott voltak, folyamatosan pakolták meg én is besegítettem, és csak gumikesztyűben nyúlhattunk hozzá. A part még veszélyesebb főleg ahol növényzet van. Azt az egészet hagyni kellene száradni hogy normális legyen, és így ugye jöhetnek a szúnyogok meg a rágcsálók azok is terjeszthetnek minden nyavalyát. Szóval ezt én sem értem.

Nem vagyok győri de szoktam oda járni rendszeresen a barátnőmmel, de nem merünk odamenni még egy jó darabig főleg a Rába partjára.

2013. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Baromira meglep, hogy még csak ki sincs írva. Semmi sem figyelmeztet arra, hogy ritka veszélyes.

Ezek szerint maguktól pedig nem jut eszébe túl sok embernek, hogy mostanában nem kéne odamenni.

2013. jún. 15. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Győrben, akárcsak más nagyvárosban közlekedni is veszélyes, mégis mindenki megteszi nap mint nap. Mellesleg a napfény az egyik legjobb fertőtlenítőszer, tehát annyira azért nem nagy a veszély, mint egyesek azt híresztelik.
2013. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!