Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lábgombát milyen krémmel...

A lábgombát milyen krémmel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

#lábgomba #gombás fertőzések
2013. jún. 18. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
canesten
2013. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lamisil
2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a lábgomba Lamisil, a körömgomba Canesten. Mindkettőről tudok pozitív tapasztalatot, vagyis hogy nem csak reklám, tényleg használt.
2013. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van körömgomba és lábgomba változata!
2013. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én körömgombára a nailner stift-et használom és már többször is sikeresen eltüntette. bőrgombára meg a múltkor az uszi után kipróbáltam a chinofungint- és azt meg megelőzésre használom azóta, neked is csak javasolni tudom, és akkor nem lesz újra. üdv
2013. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a patikában ecettel való ecsetelést javasoltak, és csodák csodája bevált. Naponta reggel este jól bekened még a környékét is, és mindig hagyd megszáradni. Ez a gomba ugyanis nem bírja az ún. savas környezetet. Ha kellemetlennek érzed, válassz valami drága megoldást. Sok sikert.
2013. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosi robert válasza:
En azt hittem,hogy majd mindenki a Terbisil1%-os kenocsot fogja javasolni,mert nekem csodat tett.
2013. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom alkohollal kente, azt mondta, bevált... De különben az ecet is, a Canesten is jó.
2013. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!