Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 32 évesen, Autoimmun betegsége...

32 évesen, Autoimmun betegséget diagnosztizáltak nálam. Meddig lehet elélni vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit érint az autoimmun betegség...
2013. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Ez attól függ, hogy milyen szervi érintettség van.
2013. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagy részüket ma már jól lehet kezelni, bizonyos betegségeknél immunterápia is a rendelkezésre áll.

/ 2-es válaszoló vagyok, de elküldtem véletlenül a válaszom mielőtt befejeztem volna /

2013. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 poiu ***** válasza:

Van, akinek segít a Delagil. Valamiért nálunk ezt nem írja fel az orvos, de tudnak róla, hogy izületi gondok esetén használhat. Próbáld ki.

Autoimmun betegség ezerféle van. A cöliákia, a reuma is autoimmun. A tudományban bízhatsz, ez a terület nagyon gyorsan fejlődik.

2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosabban cöliákiám,laktózérzékenységem,lábszárfekélyem,gyomorfekélyem H.Pylorim,dermatitis herpetiformisom és pyodermám van.Ezeket a szervi betegségeket találták.Így vajon meddig élek el vele?
2013. jún. 23. 13:25
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

A bacid a gyomrodból teljesen ki lehet irtani. Gondolom erre kaptál egy kombinált kezelést, ezzel együtt gyógyul a gyomorfekélyed is. A cöliákia miatt a diéta az kell, ezzel visszaépül a vékonybél nyálkahártyája. Még az is lehet, hogy a laktózérzékenységed később javul, ha a vékonybél nyálkahártyája regenerálódik és a kefeszegély is visszaépül.

Most gondolom tejet, tejterméket nem fogyasztasz vagy csak laktózmentes készítményeket illetve, ha van Lactase tablettád azzal lehet.

A bőrelváltozásoknak megvan az előírt kezelése.

Ezt megmondani nem lehet, hogy meddig élsz, de ha nem jön egy baleset vagy más betegség akkor még jó 40 éved van hátra.

2013. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

100 évig.

Ez mind kezelhető és egyik se Autoimmun betegséget.

2013. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 poiu ***** válasza:
Valószínűleg a cöliákiádtól jön az összes többi, a tejcukor probléma biztosan. Egyél gluténmentesen (én is azt teszem, nem bonyolult) és az összes bajod elmúlik. Egyébként sokkal tovább fogsz élni, mint cöliákia nélkül, ugyanis kénytelen leszel odafigyelni a kajára. Az emberek zöme a szemét kajától murdel meg 60 évesen. Te nem fogsz.
2013. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen gyógyszert,csak a bőrelváltozásaimra írtak kenőcsöket és bőrfertőtlenítőket+kötszereket.Ezen kívül szigorú diétát kell tartanom és visszajárnom kontroll vizsgálatokra,meg vérvételekre.Köszönöm a bíztató válaszokat!
2013. jún. 25. 13:50
 10/16 poiu ***** válasza:
77%
Ez a helyes gyógymód. Tovább fogsz élni, mint enélkül, mert normálisabb kajákat fogsz enni. HA nagyon érzékeny vagy, akkor eleinte nehéz lesz, mert minden szarban lehet glutén nyomokban. De a lényeg az, hogy az ilyen kaja (feldolgozott) önmagában is szar, és nem szájba való.
2013. jún. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!