Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vermox féregűző tabletta...

Vermox féregűző tabletta adagolás így is jó, ugye?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál,felírta, a családtagjaimnak is be kell venni és a macskámnak is

6 db van ugye benne, ma bevettem már az egyiket(az nem baj, hogy nem este?) és 1 hét múlva kell a következőt

Szóval 2 hét és 2 db kell "csak", a családtagjaimnak is ugyanígy mint nekem, de ők nem észleltek magukon

Ez jó adagolás?Mert láttam egy ilyen kommentet egy doktornőnél:

Kedves Kérdező! A Vermox terápia menete a következő: 3 este egymás után 1 tabletta, ha 1 hét múlva is van a székletben még giliszta, akkor meg kell ismételni a kúrát. A kúrát vagy rendesen van értelme adni vagy nem szabad adni, mert akkor nem használ és ártunk vele, mivel a giliszta vígan él tovább és esetleg még a gyógyszerrel szemben is ellenálló lesz.



Nektek hogyan volt?Ugye így is megszabadulok Tőlük?Észrevettetek vmi változást?11-kor vettem be de még nem voltam wc-n



2013. jún. 27. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!