Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatta valaki a h1n1 oltást...

Beadatta valaki a h1n1 oltást magának? Mit tapasztalt? Volt mellékhatása?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam a tv-be h meghalt 1 nő két nappal azután, h beadták neki az oltást szívbeteg volt.
2009. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Anyósom megkapta az oltást mert egészségügyben dolgozik, és nem lett semmi baja(ellenben a munkatársaival), de szerintem egyén függő, én azon az elven vagyok,hogy ami kötelező az kötelező, de ami nem az nem kell, mert ködös lehet a háttere...
2009. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
74%
Két napja beadattam, semmi bajom.
2009. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Senki ne oltassa be magát, ez egy méreg...
2009. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Már egy hete beoltottak, de semmi, tök jól vagyok. Ez ám a méreg - semmi kártérítés vagy bizonyíték!
2009. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan oltasa be magát mindenki csak használ semmi mellékhatása nincs csak a sok tév hit csomo irmösöm beteg lett de én meg nem :)
2009. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát végül is ugy döntöttünk beadatjuk, ma megkaptam, én is és a férjem is. ő eü-s dolgozó, ma reggel ugy jött haza hogy egy számunkra megbizható orvos barátunk mondta adjuk be mert két hét mulva valószinü itt a járvány és ő sokmindent elkaphat a kórházba és a fél éves kicsinknek hazahozhat bármit, ezért igy döntöttünk, remélem jol.
2009. nov. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!