Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet vitamint szedni annak...

Lehet vitamint szedni annak akinek GSE típusú autoimmun betegsége van? Mert azt hallottam, hogy az autoimmun betegeknek nem szabad az immunrendszerüket erősíteni vitaminnal, mivel ellenséges az immunrendszer. Igaz ez?

Figyelt kérdés
GSE
2013. júl. 2. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én autoimmun beteg vagyok. Az immunrendszer ilyenkor erős, de nem az a lényeg hogy túlműködik, hanem "'rossz irányba" működik, kicsit megbolondulva. Önmaga ellen támad, mert betolakodó - rossz sejtnek képzeli a saját egészséges sejtjeit is.

Nekem azt mondták az orvosok, ne szedjek semmilyen immunerősítőt vagy vitamint. Pl ha megfázok se ihatok forróitalokat ( Neo Citran pl )...

Bár nekem nem GSE típusú betegségem van, de nekem is autoimmun.

2013. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. júl. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!