Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez vakbélgyulladás vagy nem?...

Ez vakbélgyulladás vagy nem? Mert nem tudom eldönteni, egyszerűen nem hisznek nekem!

Figyelt kérdés

Kezdem a korommal: 13 éves vagyok , mellesleg lány.

Először csak az alhasam közepe fájt 1 napig (azóta enyhült) mára már átment jobboldalra lent a combomtól olyan 10-20 centire. Nem volt ezalatt se hőemelkedésem, se hányingerem, hányásom. Egyáltalán nem fáj annyira, sőt alig érzem. Csak néha néha észreveszem. Sportolásra enyhül, vagy elmúlik. Ezenkívül nagyon félek ezektől a műtenivaló betegségektől! Ezért 3 napja voltunk orvosnál mert túldramatizáltam egy dudort a nyakamon. 1 héten 3x is megjárjuk az orvost az én beteges mániám miatt! Ezért most a szüleim azt hiszik megint kitaláltam, túlaggódtam. Ezért valószínűleg a héten nem járom meg a dokit...



#vakbélgyuszi
2013. júl. 11. 18:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy étvágyam van, de a hasam pár napja többször is ment.
2013. júl. 11. 18:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyen daganat meg a többi komoly betegségre mert bevonzod magadnak!! De szerintem ez nem vakbél gyulladás.
2013. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából rettegek hogy az! :/
2013. júl. 11. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
nézz utána a neten hogy mik a vakbél gyulladás tünetei és akkor meg nyugszol:)
2013. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem napokig fajt az alhasam már rémeket láttam hogy most ez vakbél és műteni kell(rettegek a műtétektől)De utána néztem a tüneteknek de nem utalt rám semmi se hányinger se más ezért elmentem orvoshoz felért egy gyógyszert és elmúlt.
2013. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utána néztem... egy kicsit megijedtem: 5-ből 2 tünet passzol rám! :/ bocsánat. már megint! utálom ezt a tulajdonságomat!
2013. júl. 11. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg a szüleidnek hogy vigyenek orvoshoz addig kérd őket míg nem visznek csak hogy meg nyugodj végre:)Egyik barátomnak vak bél gyulladása volt műteni kellet de neki folyamatosan fájt nem enyhült kicsit se.Te meg ne mindig a rosszra gondolj.Ha csak néha néha veszed észre akkor nem vak bél gyulladás.Én is pont azt hittem magamról hogy vak bél gyulladásom van de én csak túl aggódtam.:)Mond a szüleidnek hogy ez neked fontos hogy lásson az orvos mert folyton ezen kattogsz és nem tudsz tőle nyugodni.
2013. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már 4 napja fáj jobb oldalt alul a hasam.
2013. júl. 12. 10:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Most 4 napja hogy fáj! És mára már jobban mint tegnap! Egyfolytában mérem van e hőemelkedésem de nincs: 36,3- 36,4 C de nincs se hőemelkedés, se hányinger, szédülés, émelygés
2013. júl. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!