Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A herpesz mindenképp varrasodik?

A herpesz mindenképp varrasodik?

Figyelt kérdés
Ma reggelre herpesz jött ki a felső ajkamra :( Vettem rá patikában krémet. Ha használom, akkor is varrasodni fog? vagy elmúlik varr nélkül? Kb mikorra várható hogy elmúlik?
2013. júl. 31. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen sebbel gyógyul, ha már kijött a hólyag.

Nekem is van most, de kicsi lett.

Amikor éreztem a bizsergést bedobáltam a mélyhűtőbe a kiskanalakat és naponta 2x ezekkel lejegeltem. Szinte odafagytak a számhoz a kanalak.

Ecettel leecseteltem. De ekkor még nem volt hólyag csak egy kis bub és bizsergés. Az egész egy kis gombostűfejnyi elváltozás lett csak.

Nekem mindig elég kiterjedt szokott lenni, de most így megúsztam.

A krém mellett is lesz rajta pörk, de előbb elmúlik.

2013. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sérült-lamantin válasza:
a fogkrém csodákra képes
2013. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hét kb, mire eltűnik. Nekem szépen meggyógyultak (többször is kijött), de ott kicsit érzéketlenebb az ajkam, ahol seb volt.
2013. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég nagy most a herpesz, krémmel kenem, naponta többször. Most kivételesen alapozó van rajta, de este újra bekenem... ez a 2. nap és jelenleg még nagyon ég. Akkor számitsak még napokig ilyen látványra?
2013. júl. 31. 15:33
 5/5 anonim válasza:

na én megmondom a tutit :D mert kb fél évente van nekem. :D

aloe vera! letörsz egy kis részt róla és 2 óránként bekened. estére én odaszoktam mini sebtapasszal ragasztani maga a megmaradt levélmaradványt. 2 nap és eltűnik

2013. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!