Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány influenza ellen oltatod...

Hány influenza ellen oltatod be magad?

Figyelt kérdés

Én csakis a H1N1-en gondolkodom, de a dokim nagyon erősködik, hogy a sima influenza ellen is oltassam be magam, mivel kisbabám van.

Nem tudom, hogy mivel teszem a legjobbat???


2009. nov. 3. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudja szegény, hogy a vakcina nem virulens.

Meg azt sem tudja,...meg azt sem...

Utolsó hozzászóló szerintem megdöbbentő milyenek az emberek én erre nem győzők rácsodálkozni.

2009. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semelyik ellen sem. Eddig sem oltottunk és ez után sem fogunk. Rég voltam már beteg, feleslegesnek tartom az oltást.
2009. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

azért egy kicsit jártasabb vagyok a biológiában mint te és ezt biztosra veszem met nem egy rokonom dolgozik az egészségügynél és közöttük is van egy két mikrobiológus aki pont ezeknek a vírustörzsekkel dolgoznak amúgy is míért keltek én pánikot képzeld én is beoltetom magam a H1n1 ellen. Mert attól hogy ilyen gyorsan mutálódhat a vírus attól még az alaptörzs ugyanaz marad és valamilyen fokú védettséget ad.

ÉS MÉRT ZAVARNÁM ÖSSZE AZ EMBEREKET? VAGY TALÁN NEM TUDSZ OLVASNI VILÁGOSAN KÖZÖLTEM HOGY EZ NINCS BIZONYÍTVA VAGYIS CSAK FELTÉTELEZÉS MERT A NAGYONOKOS KUTATÓ ORVOSOK SEM BIZTOSAK MÉG MINDENBEN, DE CSAK A TE KEDVEDÉRT ITT VAN MÉGEGYSZER:EZ CSAK FELTÉTELEZÉS DE SENKIT SEM AKAROK LEBESZÉLNI AZ OLTÁSRÓL MIVEL VALAMILYEN SZINTEN HATÁSOS HA ELKAPJUK IS AAKOR SOKKAL ENYHÉBB TÜNETEKET PRODUKÁL AZ AKI BEOLTATJA MAGÁT ÉS NEM ÁLL SZÁNÉKOMBAZ 'PÁNIKOT KELTENI. ÉN SEM FIKÁZOM LE A TE ÉRTELMETLEN VÁLASZAID. ÉS IGEN IS IGAZAM VAN ÉS AZÉRT VAGYOK ROSSZ MERT PRÓBÁLOM RÁ FELHÍVNI A FIGYELMET OGY VIGYÁZZANAK MERT EZ A VÍRUS NEM GYEREKJÁTÉK!!!!!!!!

2009. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Épp ez az...azok zavarják be azembereket,akik már rég leoltatták magukat ....és mégis marhaságokat írkálnak...Ha meg annyira jártas vagy a biológiában,akkor meg a saját agyműködésedet is megvizsgálhatnád...

A könyvíráshoz meg sok sikert,talán ott tényleg helyet kapnak az elképzeléseid...

2009. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!