Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ajánlanátok, milyen...

Mit ajánlanátok, milyen vitaminokat szedjek amik elfogadható áron vannak és használnak is?

Figyelt kérdés
Óvodában dolgozom, és sajnos elég sok fertőzés kering a gyerekek között, és ezektől szeretném megóvni magam.
2013. szept. 21. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A természetes forrásból (gyógytea, aloe vera, gyümölcslé, stb) vett vitaminok sokkal jobban felszívódnak és beépülnek a szervezetbe. Egy ismerősöm rendszeresen aloe vera termékeket itatott az óvodás gyerekeivel, akik a csoporttársaikkal ellentétben szinte soha nem betegedtek meg. Neked is valami ilyesmit javasolnék, esetleg vihetsz magaddal mézes-citromos gyógyteát a munkahelyedre üdítő helyett, az én háziorvosom is mindig ezt issza náthaszezonban. :)
2013. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan jobban felszívónak a természetes forrásból származó vitaminok, de ha egyfolytában ennéd őket sem tudnál annyi vitamint bejuttatni a szervezetedbe, amennyit érdemes. Sok friss gyüm, zöldség mellé azért érdemes vitaminkészítményt is fogyasztani szerintem. Én mellé még Béres Cseppet is iszok.
2013. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bio boltban szoktam venni méhpempős mézet, ebből elszopogatük naponta 1 mokkáskanállal, soha nem kaptam el a munkahelyemen az influenzát másoktól, pedig körülöttem köhögtek és prüszköltek, fújták az orrukat.
2013. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nagyon hasznos válaszok voltak! :)
2013. szept. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!