Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Van egy diagnos...

Mit csináljak? Van egy diagnosztizálatlan betegségem (vagy nem tudom minek nevezem) már lassan egy éve, fejfájással, hányingrrel, szédüléssel, és nagyon ritkán rosszullétes ájulásokkal jár.

Figyelt kérdés
Voltam már MR-től elkezdve mindenféle vizsgálaton és nem tudják megállapítani az okát! Most hogy itt ez a h1n1 nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek be oltassam magamat?
2009. nov. 6. 15:19
 1/4 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
95%
Ezek a tünetek a atipusos migrén tünetei. Érdemes volna kifejezetten migrénnel, fejfájással foglalkozó szakorovost felkeresned.
2009. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
én kb. 3 évig voltam így mint Te, és kiderítették, hogy napi 1 liternél alig ittam többet, de volt hogy csak fél litert. előírták a minimum 2 litert... borzasztó nehezen erőszakolom magamba, mert sose vagyok szomjas, de azóta teljesen megszűntek a problémáim (ennek már 4 éve)
2009. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen ha más nem lesz akkor biztos migrén, sok folyadékot iszok, naponta minimum 2 és fél liter. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy beoltassam-e magam ez ellenére?
2009. nov. 6. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
H1N1 a lófszt...az nem tart egy évig. Menj el külföldre orvoshoz, az itteniek leszarják a beteget.
2010. jan. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!