Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattam magam H1N1 ellen....

Beoltattam magam H1N1 ellen. Többen azt mondták, hogy hülye vagyok. Az vagyok tényleg? és mért is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy. Valaki ezt mondja, valaki meg azt. Mindenkinek el kell dönteni, hogy mi az, amitől jobban fél, a vírus, vagy az oltás.
2009. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy hülye, csak lehet nem ártott volna jobban utánanézned a dolgoknak, ha nem tudod miért hihetik rólad ezt. Ez egy elég kezdetleges stádiumban lévő, viszont tömeggyártásra kerülő oltóanyag, aminek sem a hatékonysága (70%-os "védettséget" ad, ill. inkább elnyomja a tüneteket, és a szervezet saját immunrendszere később kevésbé tud védekezni a vírus ellen), sem egyáltalán az nem bizonyított, hogy káros e a szervezetre. Jóval azelőtt kezdték legyártani, mielőtt a "járvány" kialakult volna. Különben egy elég egyszerű eljárással készülő, olcsó vakcináról van szó. A D-vitamin sokkal hatásosabb influenza ellen, mint bármilyen oltás.
2009. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Mert (habár nem tudom a korod, és az egészségi állapotodat) nagyon kevés veszélyt jelent rád a H1N1. Ukrajnában, ahol állítólag (mások szerint nem) a H1N1 fertőz, több százezer emberből mindössze 70-en haltak meg.


A másik dolog hogy az oltóanyag összetétele és annak hatásai nem tisztázottak. pl.pár hete azt mondták hogy 3 éves kor felett lehet beadni, most pedig már 1 éves kortól ajánlják. A szlovákok egyébként azt mondták: nem ajánlják a magyar oltóanyagot mert az túl kevés ideig, és túl kevés emberen volt tesztelve.


Összességébe: a vírus kockázata nem olyan nagy mint az oltóanyag kockázata, ezért nem érdemes beoltani magad, dehát már mind1 neked, reméljük nem lesz semmi bajod.

2009. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Én sem vagyok az oltás híve, de így utólag már ne keress indokokat. Beadattad magadnak, már úgyis mindegy. Vagy lesz tőle bajod vagy nem. Reméljük a legjobbakat.
2009. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
16:50-hez hozzátenném: korosztályonként mindössze 10 emberen lett tesztelve.
2009. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Nem akarlak megijeszteni de nezd meg ezt a linket!


[link]


En tuti h soha nem fogom beoltatni magamat!

2009. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Igazából megegyező a hatóanyaga a szokásos influenza elleni védőoltással, nem hallottam még sosem, hogy valakinek baja lett volna tőle. Szerintem fel van fújva ez az ügy, és ha valaki kap egy e-mailt, vagy hall valamit a tv-ben, vagy a barátjától, az mindjárt professzornak érzi magát. Mindannyian magatokra érthetitek....
2009. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, nem lesz tőle semmi bajod. Én nem adatom be magamnak, de nem azért, mert félek tőle, hanem mert indokolatlannak tartom. Nincs itt semmiféle veszélyes járvány, csak nevetséges pánikkeltés és médiacirkusz. A szokásos szezonális influenzába sokkal többen szoktak belehalni. Milliárdokért kifejlesztettek egy oltást, és most már el akarják adni. Felesleges pénzkidobás, de kutya bajod nem lesz tőle!
2009. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Engem itt a fórumon folyamatosan hülyéznek egy hete, amióta megírom, hogy oltattam és másoknak is javaslom.

Én a kisbabánkat szeretném megóvni, ezért oltatta be magát az egész család, nehogy megbetegedjen ő is.

Nem nem vagy hülye.

Itt a fórumon az oltásellenesek mindenkit lepontoznak.

Ha azt mondja valaki, hogy példát mondjak az asztmások különösen veszélyeztettetek, akkor ők azt, hogy Isten ments oltani, emrt tuti beteg lesz.

Amikor meghalt a 15 éves fiú, akkor meg azt, hogy á csak egy asztmás volt, hiszen úgyis azok betegednek meg akiknek ezer baja van.

A kislányra meg aki most az intenzíven van, hogy á csak 1 kislány.

Nekem egy kislány is sok, lehetne az én kislányom is.

De az leggennyebb, hogy szinte már drukkolnak, hogy a beoltottaknál lépjen fel mellékhatás. Na ettől jobban lealacsonyodni már nem is lehet.

Ezt fogod látni a saját szemeddel, ha beleolvasol a többi topicba.

Aztán a következő fő érv, hogy üzlet.

A cigi, meg a pia nem az? Mégis veszik sokan, annak ellenére hogy tudják, hogy káros. Pont a védőoltáson akadnak meg.

Már válaszolt orvos is rá, hogy igenis a fiatal korosztály veszélyeztetettebb, le is írta miért. Természetesen ezt sem hiszik el.

nem értik, hogyha nem lesz járvány, de oltattak sokan akkor nem lesz gond, és kész, de ha igen az alacsony leoltottság miatt a masszív betegek nagyon nagy bajnak néznek elébe.

CSak magukra gondolnak.

Persze azért kíváncsi lennék, ha egy szerettük kórházba kerülne és nem lenne oltóanyag nem-e az lenne a bajuk.

Meg azt is megnézném, ha kitör a járvány, de majd be kell menni dolgozni, nem megy-e majd lóhalálba oltatni a nagy ellenlábas, vagy otthon sunyít majd szép csöndben.


a 13 éves Ózdi kislány édesanyja ráadásul terhes. Biztos baromi nyugodt.


Szóval ne nyugtalankodj , egy percet sem.

Nem fogsz megbetegedni és nagyon jól tetted, hogy éltél a védőoltás lehetőségével.


Itt a környezetemben nagy létszámmal vannak beoltottak és a középső lányom iskolájában is sok szülő kérte.


A dokik meg felemásan viselkednek, de leginkább az zavar, hogy a nagy ellenzést, felváltotta az oltsunk inkább.

Miért? Három hete még miért mondott mást?


Na megint indulhat a lepontozós kis pofáim.

Csak nyomjátok neki!

2009. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igaza lehet David Icke író bácsinak! Énnekem amúgy is elég, ha látok valamit a youtube-on, mert ott biztosan minden igaz, mert vannak az oldalnak moderátorai, akik biztosan törölnének mindent!
2009. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!