Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mostanában készülök a családom...

Mostanában készülök a családommal a sárvári Termál wellness fürdőbe. Mennyire biztonságos ez a H1N1 vírus tekintetében?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
basszus... utcára sem mész ??
2009. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, de manapság még a csapból is ez folyik. Mármint a H1N1!!! Ott pedig rengeteg ember (köztük külföldi is) megfordul, a víz meleg, éppen ideális a vírusnak. Jó tudom a klór fertőtlenít, de mennyire biztonságosan? Nem vagyok paranoiás (AKKOR MÁR BEOLTOTTAM VOLNA MAGAM) de eszem ágában sincs ezt tenni a későbbiekben sem. Csak a véleményetekre lennék kíváncsi!
2009. nov. 8. 14:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Bárhol elkaphatod, ahol hordozó egyén van. De nincs olyan, hogy XY szálloda/étterem a fertőzött, hanem olyan van, hogy XY szállodába pont egy/több fertőzött ember tartózkodik (remélem, érzed a különbséget). Azaz nem lehet megjósolni, hogy lesz-e ott beteg ember veled egyidőben.

Ez kicsit sarkítva olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy "ebben a fürdőben, szerdán fogok-e találkozni életem párjával?".

Ha elkapod, akkor max. 3-4 napig lázas leszel, de ha nem akarod elkapni, akkor oltasd be magad. Ennyi.

De jelenleg Magyarországon kicsi az esély, hogy megfertőződsz.

2009. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A vírus cseppfertőzéssel terjed, tehát ezen múlik.

tulajdonképpen másoknak kellene rád vigyázniuk, te csak egy bizonyos mértékig tudsz magadra.

Rohamosan nő azok száma, akik éltek a védőoltással. Semmi bajuk. És semmi félnivalójuk.

2009. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

tanuljátok meg h a média manipulatív. célja a pánikkeltés.

amit ott hallotok osszátok el 10-zel. azlesz a valós.

devanhogy pont az ellenkezője az igaz annak amit mondanak.

2009. nov. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szavaitokból ítélve nem kell aggódnom. Legalábbis nem jobban mint máskor ilyenkor a sima influenza miatt... Kicsit megnyugodtam talán el is megyünk egyet feltöltődni. Köszi a véleményeket!
2009. nov. 9. 10:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező én spec nem ezt mondtam.

Hanem azt, hogy cseppfertőzéssel terjed. Magyarul: Kiba....tt virulens.

Nem, nem sima influ, de ez már a könyökömön jön ki, annyiszor elmondtam.

Jó fürdőzést. Lazulj el és gondolkodj .

2009. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

01.44-es fotelpolitikusnak.

Talán kifejlesztik a védőoltást az üldözési mániában szenvedő halálosan buta emberek számára is. Reménykedj.

2009. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
12.56. a halálosan buta ember az te vagy. a beadott védőoltásoddal együtt.
2009. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók erről beszéltem... Innen ezt hallom, onnan meg épp az ellenkezőjét! Mégis hogy döntsem most el mi a valóság? Azért szerintem mégis elmegyek kicsit áztatom majd magamat, közben pedig nagyokat gondolkodom....:)
2009. nov. 9. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!