Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet az immunrendszert...

Hogyan lehet az immunrendszert erősíteni? Pl nátha ellen

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 10:42
 1/5 Blackmetalmate666 válasza:
0%
Megiszol 3 üveg kannás bort és megerősödik egybőlxd
2013. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Béres csepp,C vitamin,étrendkiegészítők,sok gyümölcs,zöldség,napi 2 folyadék.
2013. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden nap egyél egy kis gyümölcsöt vagy zöldséget. A teádba ne citromlevet tegyél, hanem citromot (én már próbáltam grapefruittal is, amikor túl drágának találtam a citromot és egyáltalán nem rossz), és kevés cukorral vagy inkább mézzel igyad. A cukor lebontásához elhasználja a szervezet a C-vitamint, vagyis a süti/csoki/cukorevéssel lecsökken a szintje. [link]

Ha pedig már megtalált a nátha, akkor tormával is gyógyíthatod magad, ami természetes antibiotikum. Erről akkor bizonyosodtam meg, amikor egyszer torokfájásra olyan gyógyszert írt fel az orvos, amit már nem gyáranak... :S

2013. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B. Marcsi válasza:
Sajnos ma már nincs annyi vitamin, ásványi anyag a gyümölcsökben, zöldségekben, mint amennyire szüksége lenne a szervezetünknek, ezért fontos vitaminokat szedni. Viszont csak természetes alapanyagúakat!!!!!!!!!!!!! Én évek óta a Nutrilite vitaminokat szedem az egész családdal együtt és ha náthásak leszünk 1-2 nap alatt túl vagyunk rajta anélkül, hogy ledöntene a lábunkról vagy lázasak lennénk. C vitamin, multivitamin, Q10 nagyon fontos.
2013. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!A szervezet időszakonkénti méregtelenítésével, lúgosításával, természetes, gyógynövény alapú vitaminokkal, ásványi anyagokkal, a hasznos bélflóra helyreállításával.Sok jó minőségű folyadék fogyasztásával, mozgással, egészséges életmóddal és a gógyszerek és mesterséges élelmiszerek lehetőleges kerülésével.
2013. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!