Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hordtok maszkot a vírusok...

Hordtok maszkot a vírusok ellen az utcán? Vagy fogtok? Cikinek tartjátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ciki lenne bár én nem fogok hordani! :)
2009. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Minek kéne?
2009. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Avval ne foglalkozz, h ciki. Ki nem szrja le? Egyébként pl. Japánban azért viselnek maszkot, hogy ne fertőzzenek másokat. Szóval ott fordított a dolog...
2009. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hordok. Ezek a kis ruhából készült kis maszkok elmondom semmit sem érnek a vírusokkal szemben. Csak a spec. maszkok. Amúgy nem a vírusok miatt szoktak maszkkal rohangálni az utcán, hanem a szmog és a kosz miatt.
2009. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, nem textil maszkra gondoltam, hanem orvosi maszkra. De azért elég eltérő vélemények vannak. Csak azért hordanék, mert nem szeretném elkapni az influenzát. (Ha valakinek ez kérdés.) Köszi az eddigi válaszokat.
2009. nov. 18. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg hogy nem kell pánikolni csak azért mert a tv azt mondja.. semmivel nem különb mint egy sima influenza.. nem kell feleslegesen tovább kelteni a pánikot.
2009. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
jolvan, bocsi nem vagy hülye, nem is rád mondtam. Amúgy azért gondoltam h sima maszkra gondolsz, mert láttam már az utcán mászkálni embereket mostanában.
2009. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem keltek pánikot, csak beoltattam magam, és arra a két hétre gondoltam, amíg ki nem alakul valamilyen szintű védettség.
2009. nov. 19. 17:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de eléggé zavarónak érzem, ha maszk van azon, akivel beszélek. Zavar a kommunikációban, rosszabbul tudok az arcáról olvasni.
2009. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz orvosi maszk alatt? Amit pl a műtőben használnak? Mert az 2-4 óráig használható, utána már semmit nem ér, sőt! Szóval elég sok maszkra lenne szükség, de legalább naponta 2-re: mondjuk munkába menet+ hazafelé. És még akkor is összefogdosol mindent, szóval még ígyis van esélyed elkapni bármit. Ennyi erővel gumikesztyűt is lehetne hordani. Ez lenne csak jó biznisz a maszk és kesztyű gyártóknak!
2009. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!