Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lehet bármi...

Szerintetek lehet bármi bajom? Szeptember 25-én voltam együtt gumi nélkül egy ismeretlennel akiről nem tudok semmit azóta sem.

Figyelt kérdés
Azóta már voltam vérételen november végén de ugye azt mondják ennek több idő kell míg kimutatható a vérben. Olvastam tüneteit is végülis egy sem volt észlelhető nálam mert az elmúlt hónapokban meg sem voltam fázva. Esetleg csak annyi hogy fogytam több mint 5 kilót pedig ugyanúgy ettem mint eddig. Most januárban letelik a több mint 3 hónap és ha nem aids szűrésre megyek hanem csak egy sima vérvételre itt a vidéki városkában ahol lakok akkor is észlelik ha valami baj van? Komoly válaszokat várok mert új terület ez nekem mármint a nemi betegségek, eddig monogám életet éltem!

2013. dec. 17. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem észlelik. hivre kell
2013. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hivre külön kell
2013. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véradásra menj. És kérj értesítést az eredményről. Ott ígyis-úgyis szűrik HIV-re, te kapsz eredményt, a véradó, meg kap vért. Egyébként ha análszex nem volt akkor kicsi az esélye, hogy elkaptad, még akkor is ha a srác egyébként HIV+ volt. Továbbá a fővároson kívül elég alacsony a fertőzöttek száma.
2013. dec. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogyás nem rögtön fog jelentkezni ha nem évek múlva

A hív fertözésnek az égvilágon semmi jele nincsen amiböl rátudna jönni egy orvos hogy hív fertözött vagy ha csak nem

oral hairy a szájon belül de az se feltétlen...

2013. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!