Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1 hete tartó hasmenésem van....

1 hete tartó hasmenésem van. Ha nehezebb kaját eszek, iszonyatos gyomorfájás és hasfájás tör rám, majd újabb hasmenés. Mit ehetek, ami nem árt?

Figyelt kérdés
Nagyon éhes vagyok már. Ma még csak ropit ettem, de nem lakom jól vele. Mellette teát iszogatok, mivel meg is vagyok fázva közben. Láz, fejfájás, torokfájás, orrfolyás...
2009. nov. 26. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sós vizben főtt krumpli,rizs,esetleg sárgarépa főve,banáná,alma,háztartási keksz-minimum3-4 napig diétázz,és fokozatosan térj vissza a normál étrendre!Jobbulást!
2009. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy influenzás a fiamnak is hasmenése volt.Igyál almalét,teát,szedjél Normaflórt,az rendbe teszi a belsőt,csak könnyű ételt egyél ,és sósat!!!Vitaminokat is pótold vissza és sok-sok folyadékot igyál!!! Jobbulást kívánok!
2009. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meddig tart ez a hasmenéses kórság? És miért fáj a gyomrom meg az egész hasam időnként? Fiadnak meddig tartott?
2009. nov. 26. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál? Valamilyen emésztőrendszeri fertőzésed lehet. De persze én sem vagyok orvos.
2009. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam. Gondolom csak annyit mondana, hogy szedjek hasfogót. Azt meg magamtól is tudom, ezért nem állok órákat sorba a dokinál.
2009. nov. 26. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy hete tartó hasmenésed van, s kiszűrted, hogy a nehéz kajától, akkor ott a gyomorral van baj, főleg ha fáj.

Valószínű kezdődő fekélyed van amit nem árt ha orvos lát.

Nem jó vlel játszani.

A hasmenés mellé igyál sok folyadékot, nem baj, ha kijön belőled de az pótlás nagyon fontos, ki ne száradj.

Irány a doki.

Egy hét már több, mint némi kis fertőzés.

2009. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az étcsokit(80% kakaó) is. Hátha tud segíteni.
2009. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!