Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kakilok vizes székletet?

Miért kakilok vizes székletet?

Figyelt kérdés
07.07-es fesztivál óta nagyon rosszul vagyok, állandóan hasmenésem van. A vizesblokkban ittam vizet, és napi 2-3 korsó sört fogyasztottam, talán keveset is ettem. Tönkre vágtam magam?! Elkaptam valamit?
2008. júl. 14. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen elkaptál valamilyen vírust vagy fertőzész.Szerintem menj orvsohoz mert bármilyen virust elkaphattál.
2008. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó eséllyel pályzol egy jó kiadós szalmonellára. Irány az orvos, mert még kiszáradsz!
2008. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál rengeteg ásványvizet,egyél sós dolgokat,meg szedj be multivitamint,ásványi anyag tablettát! Pótolni kell a vizet és a sókat,ez fontos!! Holnap reggel meg irány a doki!
2008. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Pontosítok: ne egyél SEMMIT. Csak igyál, teát. Minnél előbb menj orvoshoz. Vírusos hasmenésnél alap, hogy semmit sem szabad enni.
2008. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!