Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki már beadatta a H1N1...

Aki már beadatta a H1N1 oltást, tapasztalt valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Ma reggel oltattam be magam, zsibbadt utána mind a két kezem, és szédültem. Miután megittam egy pohár vizet, jobban lettem, lehet, hogy csak leesett a vérnyomásom. Viszont egész nap fáradt vagyok, fájnak a végtagjaim, kevereg a gyomrom, furcsán érzem magam. Hasonló tünetek?
2009. dec. 1. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1 napid én is fáradt voltam és nyűgős, de már eltelt egy hét és semmii :)

13/L

2009. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
semmit :)
2009. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
nekem 2 napig zsibbadt a kezem meg nem tudtam azon az oldalamon feküdni de semmi más nem volt
2009. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Aki már beadatta a védőoltást annak cs. :D
2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én sem vettem észre semmit. ( kb 1 hónapja kaptam be)

18L

2009. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem rögtön okoz problémát. Majd egy 10-20 év múlva is írj ide, hogy akkor milyen problémáid vannak:D Nekem eszem ágában sincs beoltatni magam- Már csak azért is felesleges, mert majdnem 20 nap, mire védett leszek. Addig ki biztosít arról, hogy netán nem kapom el?
2009. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tíz nap alatt leszel védett.

De talán valamivel nyugodtabb is, mert nem kell attól félned, mikor kapod el a fertőzést.

2009. dec. 1. 16:43
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
16:40es te tudsz nyugodtan aludni annak tudatában, hogy hazudozol és félelmet keltesz az embertársaidban?
2009. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, ez a védőoltás csak az egyik fajtájára okoz védelmet. Már valószínüleg mutálódott több soron.

14-en haltak meg. Nyáron kicsit többen halnak meg autobalesetben stb. Az a 14 ember javarészt szívbeteg, és hasonló, akiknek az egészsége rossz. Egy egészséges ember elkapja, 3 nap alatt átmegy rajta. Ennyi történik.

2009. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

16:49es azt gondold végig, hogy oltásba hányan haltak bele és influenzába hányan haltak bele. Teljesen mindegy, hogy mennyire veszélyes, ha némi veszélyforrást ki lehet iktatni egy szurival akkor miért ne tenné meg az, akinek van egy kis esze?

Vagy te gondolom a kocsiban se kapcsolod be a biztonsági övet, idegennel való közösüléskor se használsz gumit, mert rákban úgyis többen halnak meg, mint autóbalesetben vagy AIDSben....?!

2009. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!