Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kíváncsi volnék, hogy azok a...

Kíváncsi volnék, hogy azok a kismamák, akik kórházban vannak H1N1 miatt, milyen körülmények között élnek vajon? Bőrük színe?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Hülye!

Nem mindegy valószínűleg tiszták és egészségesek voltak az első fertőzésig. Ugyanis ők most azért betegek, mert magzatkárosítás nélkül nem lehet még penicillint sem adni nekik. Tudod lehet választani súlyosan fogyatékos vagy halott gyereket a világra hozni az életedért?

2009. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
most kapós lett nagyon ez a kérdés, ott van egy másik tmában is. Már engem is érdekelne. Ha vki tud infot, leírhatná, ez anonim oldal. (mellesleg van tippem, de nem akarok elhamarkodottan írni.)
2009. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
jogos a kérdés!
2009. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek írnám, hogy azért ne h.ézd le a kérdezőt. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzen. Mellesleg akkor leírnám,, hogy ilyen esetekben sajnos az anya életét teszik elsőszámú helyre. azért nem kap penicilint vagy antibiotikumot, mert ha a baba esetleg "elmegy", akkor műteni kell. És instabil helyzetben ezt nem merik bevállalni.
2009. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már! Nem csak az otthoni körülmények miatt lesz valaki beteg! Persze sokat számít, hogy vki milyen higiéniában él otthon. De a repülőzés? És a népességkeveredés? Normális körülmények között azt sem tudnánk miaz a narancs??? Keveredik a földön minden, mindennel. A tengerentúlról, őserdőből, kínából stb...stb.. és még kitudja honnan máshonnan hozzák ide haza a különböző betegségeket. Hajókkal, repülőkkel, idegen emberekkel... Ez normális? Mikor látnánk négert alap esetben? SOHA!
2009. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
de rasszista itt sok ember. sok-sok ilyen kis célozgatást olvasok máshol is. nem baj, legalább tudjuk, mi az igazság
2009. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de teljesen mindegy, mivel influenzás bármilyen körülmények között élő ember lehet.Tehát sztem azzal nyugtatgatni magad, hogy csak a rossz körülmények között élő emberek kapják el, butaság.
2009. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A "négert" csak éreztető példának írtam. A leírt szövegemmel EGYÜTT!! értendő. ( Tehát nem a négeren van a hangsúly, hanem a vírusokon) De írhattam volna a benszülötteket is, DE bármilyen hátsó szándék nélkül! És mivel senki nemlát a másikba, így senkisem tudhatja ki milyen ember is valólyában. Ezért nem értem a rasszistákat, mert ugyanolyan dolgot elkövet az alattomos magyar is! Már aki alattomos...
2009. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki túlzott tisztaságban él, az a jó baktériumokat is kipusztítja az életéből, és ezért kevésbé lesz védett az immunrendszere, és könnyebben legyengül, hamarabb kap el betegséget. Ezt egy orvos mondta nekünk egyszer. Szóval lehet, hogy nagyon rossz körülmények között élnek, de lehet, hogy pont túl nagy sterilitásban.
2009. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

12:48 vagyok


nem is neked szántam a válaszom, hanem a kérdezőnek. látszik hova akar kilyukadni...

2009. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!