Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Babatervezők és oltásellenzők...

Babatervezők és oltásellenzők meggondoltátok magatokat az oltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én igen, remélem jól dömtöttem
2009. dec. 2. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok ilyen vagy hasonló kérdés volt már, uncsi. És a vége az lesz, hogy egymást fogják a hozzászólók sértegetni, ha elmondják véleményüket.
2009. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem adjátok fel? mindenki úgy dönt, ahogy akar, neked meg semmi közöd hozzá, ez az oldal nem ilyen jellegű kérdésekre van, nem kell vitákat szítani.
2009. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pont ezért írtam én is ezt a választ. Semmi értelme ezeknek a kérdéseknek, látjuk, hogy egyesek miket írogatnak. Nem a kérdezővel van bajom, tényleg bocsi ne értsétek félre, de ez már vicc ami ebben témában megy. Sem a szakma, sem a média nem tud minket úgy informálni, hogy normális öntést hozzunk? Pedig ez lenne legfontosabb! Nekem tényleg szükségem lenne rá. De értelmes válaszokat nem kapok.
2009. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen..igaz, csakhogy én ma beadattam és kicsit kétségeim vannak...de igaz..ezt magamban kell megvívnom. csak nem értem, akkor miért válaszoltok ilyen kérdésre... ne keressetek a témában és nem lesz uncsi
2009. dec. 2. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a kétkedők közé tartoztam. Még két héttel ezelőtt is az "ugyanmár, én nem" táborát erősítettem. A bizonytalanságom egyik oka az volt, hogy nem tudtam, tényleg olyan veszélyes, ahogy mondják, vagy csak felfújják az egészet, mert el kell adni a legyártott vakcinát. Aztán azt láttam, hogy egyre több embert betegít meg és egyre több áldozatot szed a vírus.

A másik oka a nem megfelelő klinikai tesztelés. Mostmár - Magyarországon több, mint 1,5 millió ember beoltása után - ebben a vonatkozásban sincsenek kétségeim. Szóval beoltattam az egész családom és magam is :)

Szerintem jól döntöttünk.

2009. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Nézd ha már beoltattad magad, tök mindegy, hogy vannak e kétségeid, ezt már visszacsinálni úgysem lehet.Bízzál benne, hogy jó döntést hoztál.Én még mindig nem tudom mit kellene tennem.Az biztos, hogy egyik oldal sem hibáztatható az esetleges döntése miatt.Köszönhetően az orvosoknak, akik nem mernek kiállni és egységes,egyértelmű választ adni az embereknek, vagy legalább bevallani, hogy fogalmuk sincs róla.
2009. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, sajnos
2009. dec. 3. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Jgy van,abszolut igaza van az utolsónak! Senki nem tud egyértelmü, egyenes választ adni.
2009. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!