Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyors, és hatékony módszer,...

Gyors, és hatékony módszer, nátha/megfázás ellen? SOS

Figyelt kérdés
Üdv. Az a helyzet, hogy eléggé megfáztam, és nagyon sokat fújom az orrom, viszont reggelente még a torkom is fáj, mivel rámegy a nátha. Kellene valami gyors megoldás, mivel hogy 25. én megyek kirándulni 1 hétre, és nem szeretnék ott betegeskedni. Ma már inhaláltam sós vízzel, izzadtam elég sokat, forró italt ittam (theraflu),bioptron lámpáztam, és még éjjelre is veszek be két aspirint, hogy megizzadjak. Esetleg tudna még valaki valamit ajánlani, vagy ha ezt így folytatom még 2 napig, akkor rendben leszek szerintetek? Bocsánat, hogy hosszú voltam :/.

2014. jan. 22. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a múlt héten influenzás voltam. Coldrex forró italt ittam (ami ugyanaz, mint a Te theraflu-d) valamint inhaláltam törölköző alatt + menta teát ittam. Már jól vagyok. A menta tea csodákra képes, csak őröltet vegyél, ne filtereset. + a náthára Rhinatiol orrspray-t használtam, és 300 papírzsepit. A torkomra méz kiskanállal és strepsils cukorka (mentol eucaliptusz).


Sok sikert, gyógyulást, szép kirándulást!

2014. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!