Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanácstalan vagyok, ti beadatn...

Tanácstalan vagyok, ti beadatnátok 14 hónapos babának a H1N1 elleni oltást? Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek.

Figyelt kérdés
Nem bölcsis, de azért eljárunk otthonról, Bp-en élünk. Azt olvastam, hogy a 3-18 éves korosztály számára biztonságos az oltás, a Kismama újságb decemberi számában írták. Viszont most több kisgyerek kórházban van, aki 3 év alatti. Nem tudom, mit tegyek????????!!!!! Más akinek kisbabája van, beadatta/beadatja??????????
2009. dec. 4. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Barátnőm gyerekorvosa külön felhívta , hogy miután bölcsis a kisfia, jó lenne beadni neki is az oltást. A kisfia 15 hónapos, két kete kapta meg az oltást. Jól van, nyugodtan viszik bölcsibe.

Én is beadatnám ha ilyen picim lenne. Nekem 8 és 15 évesek, beoltattam őket.

Oltasd be!!!!!

2009. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ma oltattunk, én sem lelkesedtem érte.1 hónappal ezelőtt azt mondta a doktorunk, hogy felesleges.Tegnap felhívtam, már mellette volt.Ma elvittem és megkérdeztem, hogy hülyeséget csinálok-e azzal, hogy beoltatom.Azt válaszolta, hogy ő is ezt tette, mert a vírus megállíthatatlan...A környék összes gyerekorvosa oltás párti, sőt egyenesen ajánlják .Én nem élném túl, ha a 16 hónapos kisfiam lélegeztetőn lenne...
2009. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyi gyerekorvos a 2.5 éves lánynak nem volt hajlandó beadni!!! Agyrém.
2009. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem barátnőm védőnő, ő mondta h rengeteg szülő nem meri beadatni az oltást a kicsinek, és a helyi orvosuk sem javasolja ilyen pici babáknak az oltást. hát én nemtudom. nekem nincsen gyermekem, de én sem adatnám be neki. inkább óvnám széltől, fagytol, mindentől, emberej

ktől, mindentől..:) kicsit nehéz, de számomra biztonságosabb

2009. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!