Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam a h1n1-et? 13/L...

Elkaptam a h1n1-et? 13/L vagyok. Tünetek lent.

Figyelt kérdés
Kedden nagyon fájt a hasam, és nagy hasmenésem volt. Elmentem dokihoz, mondta hogy csúnya a torkom, talán az is fog fájni és kiírt a hétre. Aztán azóta nincs székletem(lehet hogy mert nem iszom/eszem eleget), viszont elég csúnyán köhögök(kicsit olyan ugatósan), nehezebben kapok levegőt, de a torkom nem fáj. Hétvégén felment a lázam 37, 5-től kezdődött, szedtem fél algo pirineket és estére felment 38, 2-3-ra. Végtagjaim nem fájnak. Csak egy kicsit félek hogy megfulladok vagy valami, természetesen hétfőn(holnap) visszamegyünk a dokihoz.
2009. dec. 6. 14:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem kaptam oltást!
2009. dec. 6. 14:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a tünetei még csak a közelében se vannak a h1n1-nek. Miért kell állandóan egyből erre gondolni? Ha meg úgyis mész dokihoz, akkor nem mindegy mi mit mondunk?

Honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy megfulladsz?

2009. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért a h1n1 tünetei miben másak? Komolyan kíváncsi vagyok rá. Amúgy meg azért félek hogy megfulladok mert elég nehezen kapok levegőt és 3 másodpercenként köhögök:(
2009. dec. 6. 14:14
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
2009. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

a google-os nagyokosnak...ezek simán a h1n1 tünetei is lehetnének, márcsak azért is, mert a h1n1-nek ugyanazok a tünetei, mint egy hagyományos influenzának.

úgyhogy hiába itt a let me google it for you, ezzel nemmondtál nagyot, nagyokos...

2009. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezek még csak a sima influenzának sem a tünetei! Hol van itt magas láz? Végtagfájdalom? Izomfájdalom? Még csak a torka sem fáj?

Hasmenése van, hőemelkedése és köhög kicsit. Hűűűűűha....

A link pedig csak azért volt, mert a kiscsaj megkérdezte mik a tünetek... Jó lenne figyelni néha.

2009. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: 38,3 Neked hol hőemelkedés?:S Különben mondtam, hogy nagyon köhögök...ha kicsit köhögnék akkor mondjuk levegőt is kapnék:S:S
2009. dec. 6. 14:41
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

az orvos szerint nagyon csúnya a torka, innen még kb 1 nap és fog neki fájni a torka.

a 38,2-3 az meg nem alacsony láz. vannak olyan emberek akiknek nem a 40 a magas láz, hanem a 38,2-3, mert afölé nemnagyon megy nekik.


a google-ös baromság meg....ha annyira tisztában vagy a h1n1 tüneteivel, akkor meg minek linkelsz???? írd le magad.

2009. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

38,3 messze nem magas láz, majd ha 39 felé jársz, akkor kezd aggódni. Az influenza minden esetben magas lázzal jár, tehát legalább 39-40. Mellesleg kedden ment el dokihoz, amikor csúnya volt a torka. Ha nem zavar, most vasárnap van és még mindig nem fáj neki.

És nem oltani akarom a kérdezőt. Feltett egy kérdést amire válaszoltam: nem influenzás, pláne nem h1n1-es.

2009. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tavaly énis voltam influenzás, a doki szerint, és nemvolt 39-40 fokos lázam. 38 volt a max. és a torkom csak nyelésnél fájt.....
2009. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!