Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindenképpen magas lázzal jár...

Mindenképpen magas lázzal jár a h1n1? Ez kötelező tünet?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem meg kapar a torkom, náthás nem vagyok, lázam egyáltalán nics.
2009. dec. 8. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
igen.
2009. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valaki írta itt, hogy csak épphogy hőemelkedése volt. és mivel ÁNTSZ-ben volt közeli ismeretsége, kivizsgáltatta magát és kiderült, hogy h1n1 volt
2009. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pont ezért is lehet veszélyes,mert akinek erős az immunrendszere annál lehet szinte tünet mentes is,vagy gyenge influenza szerű.Így járt az a fiatal férfi is,akinek tüdővérzés lett a szövődménye.
2009. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem..épp az imént olvastam róla,hogy nem minden esetben jár lázzal,,ilyen esetekben gyomorpanaszokkal,,
2009. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Na az frankó. Én is beteg vagyok, kaptam gyógyszert, de vasárnap óta nem jobb egyáltalán. Viszont csak folyamatos hőemelkedésem van, úgy is voltam vele, hogy csak akkor lehetnék tényleg beteg, ha jó lázas lennék.


Amúgy tényleg érdekes, egyik ismerősöm volt dokinál, kapott gyógyszereket, de kenetet nem vettek tőle, mert drága. Aztán meg tiszta szarul lett már szegény.

2009. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Láz helyett hasfájás, hányás


A H1N1 többek között abban is különbözik a szezonális influenzától, hogy gastrointestinális (az emésztőcsatornával kapcsolatos) tüneteket okoz, mint például émelygés vagy hányás. A Kanadában intenzív ellátásban részesülő betegek fele panaszkodott ilyen jellegű problémákra, 10-15 százalékuk pedig elsősorban gasztrointestinális panaszokkal kereste fel az orvosát, nem pedig a szokásos köhögéssel vagy orrfolyással.


Új influenza-kisokos

Tudjon meg minden fontos információt a H1N1-ről!

H1N1-kisokos >>

Természetesen nem minden hasfájás vagy hányinger jelent H1N1 megbetegedést, ám különösen a gyerekek esetében jobb odafigyelni a fájó gyomorra, vagy arra, ha a gyerek kevés folyadékot fogyaszt.


Mivel a vírus nagyon gyorsan terjed, jobb mielőbb orvoshoz fordulni, ha Ön, vagy bármely családtagja nem érzi jól magát – különösen, ha az illető a veszélyeztetett csoportok valamelyikébe tartozik.


Előző voltam

2009. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor hányás-hasfájás lehet még? Jó nekem csak megy a hasam.
2009. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen mindenképp lázzal jár ez a vírusos megbetegedések kötelező tünete
2010. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!