Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg hatásos a wartner...

Tényleg hatásos a wartner szemölcseltávolító?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Hát, éppen most született ebben a témában egy hozzászólás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..

2008. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%

Ez attól függ, hogy mit akarsz vele eltávolítani!

Ha szemölcsöt, akkor azt nekem nem vitte le, és egyébként is egy kellemetlen érzés volt. Annyira dícsérik, de még nem találkoztam olyan emberrel, akinek véglegesen eltávolította volna a szemölcsét, csak olyannal, akinek utána 1 hónapon belül visszanőtt.

2008. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
A szemölcs mint olyan herpesz B vírus fertőzés a bőr alatt. Orvosok is úgy irtják, hogy kivágják, kiégetik (kauterizálják), majd még szövetroncsoló kenőcsöt nyomnak bele. Nem tudom, hogy mit adnak a Wartnerrel, de gondolom nem ezt a teljes csomagot.
2008. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem egyáltalán nem jó. Sőt...
2008. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
77%
azon kívül,hogy iszonyatos fájdalmat okoz,és drága is,semmire nem jó!!!!
2008. okt. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
nekem nem vált be!
2008. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
53%
Talpamon szemölcsök voltek sok éve. Wartner nem vitte le. Találtam egy speckó bőrgyógyászt, aki mindegyikbe injekciót nyomott. 2 hét múlva semmi gond. Most sajnos megint lett 1 a talpamon. Wartnerrel kipróbáltam, azt az egyet sem vitte le. Mehetek megint injekcióztatni. Az használ. Emlékeim szerint valami tubercilin-t nyomott bele. Valami nyirokmirigy immunreakciót váltott ki, ezért tűntek el a szemölcsök.
2009. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Leviszi az, csak pontosan be kell tartani az utasításokat. Van különböző Wartner kézre/lábra, nem véletlenül. És máshova ne nyomd! Ne magadnak csináld, mert nem nyomod oda rendesen. Ráadásul van benne egy csomó szivacs - ha egyszer nem vitte le, akkor próbálkozhatsz még. A mélyen beágyazott szemölcsöt nem mindig viszi le elsőre, mivel egy kicsit gyengébben fagyaszt, mint az orvosi cucc (ez -70 fok, ha jól emlékszem).
2010. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Király - levitte!
2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jó a Wartner, csak tudni kell használni!

Néhány fontos dolog van, amire figyelni kell:

1. tudd, hogy tényleg szemölcs, amit ki akarsz irtani

2. kézre és lábra van a Wartner - érzékenyebb részeken alkalmazva nem biztos, hogy jót teszel magadnak.

3. a leírást elolvasva pontosan követni kell az utasításokat

4. egy módszer sem 100%-os, de a Wartnerben legalább több alkalmazásra is van anyag. Ha elsőre nem viszi le egy pár nam múlva meg lehet próbálni újra.

5. a fagyasztós holmik közül (van még másik ilyen termék) ez a legjobb, mert ezzel lehet a legpontosabban célozni

6. ha összeveted az orvosi beavatkozással, akkor azt kell mérlegelned, hogy a nagyobb biztonságot választod-e (amennyiben ez azt jelenti), vagy pedig kihagyod a sorbanállást és a nagyobb költségeket. Ha csak egy egyszerű kéz és lábszemölcsről van szó, akkor szerintem Wartner.

2010. máj. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!