Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alacsonyabb lymphocyta százalék?

Alacsonyabb lymphocyta százalék?

Figyelt kérdés

ELővettem a terhességi vérvételeimet. Többnyire 22-24 között mozgott a lymphocyta %-os arányom, egyszer pedig 19,98% volt.

Van ahol 20% az alsó határ, van ahol 25.

Rákerestem erre a dologra, és szörnyű dolgokat hozott ki. ( HIV+, lymphocitákat pusztító daganat..)

Persze teljesen beparáztam mindkettőtől...

Tudom,hogy így 2 évvel késöbb, mehetnék újra vérvételre, hogy mit mutat most, de-nevetségesen hangzik-teljesen beparáztam...

Van itt még olyan, akinek hasonlóan az alsó érték körül mozgott/mozog, és nincs ilyen jellegű problémája?


2014. márc. 22. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan attól parázól, hogy két évvel ezelőtt milyen alacsony volt a lymfocita értéked?

Eddig jelentett valamilyen problémát? Ha nem, ne is törődj vele. Ha érdekel a mostani érték, kérjél beutalót az orvosodtól, és ha most is gond van vele, szólj a dokinak. De a vérképben egyetlen adat eltérése semmit sem jelent. Ráadásul a lymfocitaérték akár egy óra alatt is megváltozhat.

2014. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19% még a normális értékben benne van. Ne parázz...
2014. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy változhat, ingadozhat. De a 9 hónap alatt háromszor vettek vért, mindháromszor az alsó határértéken volt.

Ez az aggasztó számomra.

ÉS igen, tudom,hogy kérhetek újabbat, de egyszerűen megmagyarázhatatlan félelem fog el...

Hallottam olyat,hogy van aki ilyen tipus. Ezért tettem fel a kérdést,hogy van e itt még ilyen.

2014. márc. 23. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!