Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az unokatsómék elkapták a...

Az unokatsómék elkapták a h1n1-et. Hogy védekezzek, hogy engem ne fertőzzenek meg, ha gyakran jönnek ide? Lehet már lappang bennem is?

Figyelt kérdés

vagyis ha védekezni nem is tudok, mit tegek, hogy a lehető legproblémamentesebben megússzam az egészet?

milyen gyógyszereket szerezzek be, milyen házi praktikákat javasoltok, ami bevállhat.


Illetve még annyi, hogy mik számítanak súlyosbító, krónikus betegségnek, amik miatt veszélyesebb lehet?

És refluxos vagyok, ez nagy baj?


24 vagyok, átlagos immunrendszerrel. nem nevezném erősnek, de gyengének sem.


2009. dec. 17. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
H1N1el mit mászkálnak? Miért nem ülnek otthon a fenekükön? Kérd meg őket nyugodtan, hogy amíg nem gyógyulnak meg, addig ne mászkálgassanak!
2009. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nyiss ajtót. Komolyan. Nem lehet valaki ennyire primitív, hogy influenzásan odajárkál.
2009. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az unokatesóid lázasan vengéségbe járnak, vagy igen? Főleg úgy, hogy h1n1-ük van. (Amúgy hogy derült ki? Csináltak nekik tesztet?


A reflux gyomorprobléma, ha jól tudom, szerintem annak semmi köze ehhez. A krónikus légúti betegek veszélyeztetebbek, meg akinek eleve gyengébb az immunrendszere (terhesek, idősek, rákosok, stb.).


Szerintem nem kell ennyire parázni, észnél kell lenni, hogy ha gond van, időben orvoshoz kerüljön az ember.

2009. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem az egyik gyerek már elkapta, ő beteg, a másikon még nem látszik ő van itt most csak, de szerintem ha a testvére elkapta ő is elfogja és hozza ide a bacikat.

Pici gyerekek, sajna nem tudom őket kitenni, ha az anyja idehozza, mert valakinek vigyázni kell rá... stb.


Egyébként annyira nem félek tőle, csak nem szeretnék pont most az ünnepekre megbetegedni, vagy ha el is kapom, viszonylag gyorsan ki szeretnék keveredni belőle.

2009. dec. 17. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám el a gyerekeket a helyedben, főleg ha neked is van gyereked. Az anyja meg mért olyan felelőtlen, hogy rábízza rokonra a gyereket aki mellesleg beteg?? Oldja meg valahogy, maradjon velük ő otthon, semmi nem lehet fontosabb mint, hogy a beteg gyerekem mellett legyek.
2009. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt bevállaltad volna a gyereket, azelőtt legalább 4-5 nappal oltatnod kellett volna.
2009. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!