Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Attol meg mehetek gyakorlatra/...

Attol meg mehetek gyakorlatra/dolgozni?

Figyelt kérdés
Kedden el mentem orvoshoz mert 40° laza volt hetfõn es kedd reggel is. ès õ el kûldõtt laborba vizsgalatra..mert nem tudtuk hogy mitol van lázam..es ma mentem az eredmenyelert a házi orvosomhoz es ott kiderült hogy húgyuti fertözèsem vam ezert nagy gyulladás van a szervezetemben. antibiotikumot irt fel. es mondta hogy iskolába ne menjek..de viszont nekem holnap dolgozni kellene mennem azaz külsô gyakorlatra. most akkor ne menjek oda sem? de az a baj hogy mult heten sem mentem ugye mert beteg voltam. es a munka helye. nem õrülnenek ha nem mennek. bajom nem lehet ha be megyek? elõre is köszõnôm a válaszokat. 17/L
2014. ápr. 3. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorlatra se menj, hiszen kiírt az orvos, nem szabad bemenned.
2014. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!