Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nőgyógyászati kivizsgálás...

Nőgyógyászati kivizsgálás negatív, viszont húgyúti enyhe e-coli baktérium fertőzésem van, amire már el is kezdtem szedni az antibiotikumot - kérdésem; kell-e a páromnak is valamiféle vizsgálat/kezelés?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.
2014. ápr. 4. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Viszont amíg nem gyógyulsz ki, csökkentsétek a szexet és extrém módon figyelni a higiéniára! Nődokim mondta: előtte fürdés, utána min. egy pisi, de ha megoldható akkor leginkább zuhany. :)
2014. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a fenék törlés mikéntjére felhívták e a figyelmedet, mert ilyen fertőzés akkor szokott előfordulni, ha hátulról előre törlöd a széklet után !!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A túlzásba vitt szextől is lehet..nekem attól volt egy csúnya cystitis-em. (doki szerint). Mondjuk napi 4 kemény aktus sorozatosan, vagy több is, és nekem attól volt. Ezért írtam a higiénia fontosságát.
2014. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:-) A higiéniával magam is tisztában vagyok és amióta magam törlöm a fenekem, ismerem a helyes irányt, kedves Hozzászóló, ráadásul alapos is vagyok :-D Amúgy lehet még tangától (viseltem, de most abbahagyom) és igen, szex is sok volt, de nem csiki-csuki :-) Most pause, sajnos :-( Még szerencse, hogy hamar megjött a lelet, már el is kezdhettük a célirányos kezelést.
2014. ápr. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!