Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kislányom már 6. napja lázas,...

Kislányom már 6. napja lázas, és nem múlik! Nem tudom mit tegyek! Mi okozhat ilyen sokáig tartó lázat?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb tünetünk nincsen, kötőhártya gyulladásunk van, vírusos és baktériumos. 3 éves a kislányom, 39 fölötti láza van, ha beadom neki a kúpot, attól lemegy, de 5-6 óra múlva vissza fel. Már 6.napja tart ez. Orvosról orvosra járunk, de kórházba nem küldenek. Nagyon meg vagyunk ilyedve, mert csak antibiotikumokat kapunk, de semmi. :S
2009. dec. 23. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Vigyed el az ügyeletre kap szúrit akkor már mindjárt jobb lesz.
2009. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Most ne is haragudj de milyen felelőtlen vagy te? :S

Ha az orvos nem utal be a kórházba akkor vidd el a gyereket beutalás nélkül, ott határozottnak kell lenni addig ne menjetek el onnan míg meg nem vizsgálják meg nem árt ha viszel borítékot is.

2009. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már bocs, de a kórházból küldtek el...és ne nevezz engem ismeretlenül felelőtlennek! Köszönöm! Pont az ilyen válaszolókra nincsen szükségem!
2009. dec. 23. 21:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább arra lennék kíváncsi, valakinek volt e ilyen? :S
2009. dec. 23. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már nem bízok az orvosokban, tapasztaltam hogy mennyit diagnosztizálnak félre. Elkaphatott valamilyen vírust, legrosszabb esetben a h1n1et mert az jár 4 napon túl is magas lázzal. Ha nagyon levert, gyenge és fáj a háta vagy fájlalja mindenét (többek között a torkát) akkor gyanakodj erre. Ez a vírus a tüdőt súlyosan megbetegíti és levegővételeit megváltoztatja, felületessé teszi és észrevehető a légszomj. Mindenhol elaprózzák ezt a betegséget, médiacirkusznak tartják, csak az veszi komolyan aki már járt az intenzív osztályon és látja mit művel az emberekkel. Be lett oltva a kislányod? De ha igen, akkor is elkaphatta csak gyengébb lefolyásúnak kellene lennie.
2009. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.ik vagyok


Akkor addig nem megyek el a kórházból amíg nem vizsgálják meg a gyereke. Ha kell hisztit csapok, vagy magán dokihoz kell menni tudom, hogy nem olcsó de jobbat nem tud senki

Mondjuk felháborító h fizetjük a tb-t azt ilyen az egészség ügy de ez van


Am jobban van már a gyerek?

2009. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen jobban a kislányom...hisztiztem én hidd el, és hisztizek minden nap, mert viszem minden nap kitartóan! De elküldenek, mert közlik velem, hogy az ünnepek miatt, semmilyen vizsgálatot nem tudnak elvégezni,majd hétfőn. Addig pedig írtak fel injekciót, amit szombatig fog kapni! Kérdeztem a H1N1-et is, azt mondták, akkor már lenne valami más problémánk is, de ezt sem tudják megnézni, csak hétfőn!!!! Ez van sajnos, higyjétek el, mindent megteszek, mivel nagyon tehetetlen vagyok, és egy rémálom ez az egész!!!! Ez Miskolc! :(((
2009. dec. 25. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Másik város esetleg? Csak van ott egy normális gyerek orvos. Lehet meg kénne mondani h h1n1 es és mikor bekerültök a dokihoz, elmondani őszintén h 1 hete lázas és csak így tudtatok bejutni.

Am semmi nem viszi le a lázát tartósan?

2009. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jelentem, jobban vagyunk! :)) Talán az injekció segített, nem tudom, de a lényeg, hogy 24 órája láztalanak vagyunk!!! Köszönöm mindenkinek a segítséget!!
2009. dec. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!