Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Asztmas legcsohurutom van mar...

Asztmas legcsohurutom van mar 2 hete kaptam gyogyszerbe antibiotikumot es most vegul ampicilint es gentamicint kapok inekcioba de csak nem hasznal csak ugy vagyok eros kohogesem van nem akar szuni. Valami fertozesem van es meg erosebb gyogyszer kell?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdvözlet!


Én nem tudom megállapítani, hogy milyen fertőzésed van.. de a légcsőhurut ugye elvileg fertőzés következtében alakul ki.


Viszont ami biztos, és eléggé szomorú az az, hogy fertőzések kezelésére nincs 'erősebb gyógyszer', mert eleve nem hatékony kezelés a gyógyszerezés. Erős gyógyszer pedig nem létezik, mindenféle antibiotikum erős és durva szer komoly mellékhatásokkal. Hogy egy adott bakteriális (!) fertőzésre hatékony-e egy szer, arról a szer bevétele előtt kell(ene?) meggyőződni.


Az immunrendszerünk működését lehet (kellene) megerősíteni, normalizálni. Egy fertőzés már tünet, tünete a nem megfelelően működő védekezőrendszerünknek. A különböző mérgek (gyógyszerek) bevétele a betegség elfedésére, a fertőzés mint tünet elleplezésére egy kétélű fegyver, mivel ami méreg az közben nem fogja erősíteni a szervezetünket, sőt tovább gyengíti.


Így én nagy dózisú C- és D-vitamin kúrát ajánlok, friss zöldségeken és húson alapuló étrendet, és jó egészséget, gyógyulást kívánok.

2014. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mi ujsag, jobban vagy?


A gentamicin ampicilinnel nagyon jo a huruta, nekem is szokott lenni sajnos eleg gyakran es ez szokott segiteni.

ido kell hozza, hany nap telt el miota szedted? hany napra irtak fel? nekem tobbnyire a 3. -4. nap segit.

Jobbulast!

2014. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!