Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egy bazi nagy herpesz az...

Van egy bazi nagy herpesz az orrom alatt. Hogyan tudnám eltűntetni 2-3nap alatt? Valami házi praktika kellene. Köszike :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
szia kendd be fogkrémmel.vagy ha mégis a gyógyszertárat választod akkor a Richtofit kenőcsöt ajánlom.
2010. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 papagenou ***** válasza:
66%

na már most lemész a gyógyszertárba és kérsz valami krémet herpeszre, erre magadtól valóban nehéz lehet rájönni

vagy hagyod hogy sebesedjen s azt csinálod mint én ha olyanom van. feltéped s fertőtlenítő szert, jódot teszel rá pl. én mondjuk alkoholt használok ilyenkor. lehet hogy összecsinálod magad, főleg ha nem vagy hozzászokva de ez is helyre teszi, persze nem rögtön, olyat semmi sem tud

2010. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a legtutibb az almaecet, vattára rakj egy kicsit és azzal 10-15percig tarsd rajta!lényegében a baktériumot kieszi az almaecet, addig kell ez ismételegetni ameddig nem lesz picit sebes, mert utána már csak vmilyen krémmel kell kenni


Nekem mindig beválik, a lényeg h amikor érzed h kezd kifelejönni a herpesz, már akkor kell ezt elkezdeni

remélem segítettem

2010. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A herpeszt vírus okozza és nem baktérium. Ha van infra lámpád az is jó rá, naponta többször alkalmazva vagy grapfruit mag olaj, annak ugyanis van vírus ölő hatása is. eüs
2010. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Rájöttem egy nagyon jó praktikára :)

2010. jan. 2. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
és ezt a bagyon jó praktikát megosztanád velünk? :D
2010. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem herpesz ellen az erős citromfű-teafőzet segít, ecsetelve. 2-3 nap alatt nekem a már sebeset is eltüntette (nélküle sokszor több hétig is kint volt).
2010. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az én orromon,már akkora volt a seb,h majdnem a számig ért.

Eléggé kétségbe voltam esve,mert 3napom volt,h eltűntessem,mivel 2fejjel nem akartam orvoshoz menni.

Ekkor CORSODYL szájöblögető oldattal itattam be egy popsitörlőt és miután leszedtem a sebet 15-20percig rányomtam.Utánna fogkrémmel bekentem.Kicsit csíp,de ez semmi..A 3.napon már látszott,h a seb kezd beforrni.Ennél gyorsabb megoldás szerintem nincs..3nap alatt szinte,,teljesen,,elmúllott.

Remélem segítettem! :)

2napig csinált

2010. jan. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!