Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más félhete tartó hasmenés,...

Más félhete tartó hasmenés, segitség?!

Figyelt kérdés
Másfél hete rosszulléttel kezdődött a hasmenésem, vírusra tippeltem, el is múlt szépen 2 nap alatt, ezután csak a hasam fájt időnként elviselhetetlenül 5-5 percre naponta többször. Újra elkezdtem nehezebb ételeket enni ami után a hasfájásom teljesen elmúlt de elkezdett menni a hasam újra, nem érzem magam rosszul, minden rendben van, de megy a hasam lassan másfél hete. Ki költöztem külföldre életemben először huzamosabb időre, rengeteg stressz ér, lehet talán ez az oka? (Orvoshoz el kell mennem, tudom minél előbb mert már nem játék, de egyszerűen nem fáj semmi jól vagyok, és elég bonyolult itt eljutnom egyelőre orvoshoz.) Van tippetek, hogy mitől lehet és mit tehetnék ellene?

2014. júl. 1. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyenem, én bevettem egy széntablettát, másnapra elmúlt a hasmenés. Próbáld meg te is, hátha segít.

De legfontosabb, hogy ne stresszelj rajta. Én is komolyabb dologra gyanakodtam először, de aztán kiderült, hogy csak egy sima influenza :)

2014. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Probiotikumot érdemes beszerezned. Mert lehet hogy az első hasmenést vírus okozta, azért is múlt el, mert elmúlt a fertőzés, viszont a fertőzés miatt sérült a jótékony bélflórád, ami meg járhat étvágytalansággal, hasfájással, hasmenéssel. Azt még mindenképpen megpróbálnám.

Továbbra is inkább könnyebb ételeket fogyasztanék.

És ha akkor sem lesz jobb, akkor pedig nem ártana egy széklettenyésztés, mert lehet hogy mégsem vírus volt, hanem valamilyen baktérium okozta fertőzés, azt pedig csak célzottan kezelik ki megfelelően.

2014. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igyál kaukázusi kefirt, nekem 3 hetes hasmenést mulasztott el amire az orvos aáltal kapoitt gyógyszer nem hatott. ezt egy patikus ajánlotta és be is jött.
2014. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!