Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam ilyen úton a HIV...

Elkaphattam ilyen úton a HIV fertőzést? Védekezés hiányával történő együtléttel egy HIV pozitív személytől 100%, hogy el kapja az ember a vírust? Legyen szó csak 1 aktusròl!

Figyelt kérdés

Az első kérdésemre itt a magyarázat: találkoztam egy férfival aki erőszakos módon arra "kényszerített", hogy hozzám dörgölhesse ruha nélkül a péniszét (fenék és vagina közelébe), csak a bőr felszínéhez érve, behatolás nem történt. Viszont az előváladéka a bőrömre kerülhetett akár a vaginám felszínére is. Illetve amennyiben ondója érintkezett a kezemmel? Rövidebb csók? A részletekbe nem szeretnék belemenni :-( borzasztó emlèk...:-( jövőhéten megyek szűrésre, mégis érdekel, hogy van e okom aggódni? Tisztàban vagyok vele, hogy amennyiben a nyála vért tartalmazott megfertőződhettem illetve megharapta az ajkam :-( nem tudom, hogy ő beteg e vagy sem... Elvileg rákos de egy ilyen embernek senmit nem tudnék elhinni :-( 2. Kérdésemre % ra gondoltam, valahol azt olvastam, hogy 100 az eselE mashol azt hogy 20% az eselye! Az albanok kozott nagy szammal birnak az aidsesek?

Illetve a tortentek utan 2 hetre fajt a torkom, kicsit talan nathas voltam, nyirokcsomoim megdagadtak, volt izomfajdalom. Borkiutes nem volt. Tavaly nyaron mumpszom volt azota sokszor megdagadnak a nyirokcsomoim. De pont 2 hetre higy ezt tortent?:-( ennek mar 5 honapja, hogy ez tortent!! :-(



2014. júl. 12. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem valószínű.
2014. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már hogy a fenébe lenne 100% az esélye? Azért ez nem Afrika, nem hemzsegnek Albániában sem _annyira_ a HIV fertőzöttek. Aztán még nem is vettük azt, hogy nem történt rendes behatolás. A te esetedben csak a sérüléseken keresztül történő fertőzöttségnek van esélye.


Összességében szerintem is nagyon kis esély van rá, de azért menj el a szűrésre, úgy fogsz csak megnyugodni.

2014. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ritka a HIV fertőzött személy. Szerintem csak stresszeled magad. Persze menj el a szűrésre, hogy megnyugodj!
2014. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szexnél is kevesebb, mint 1% az esélye, hogy egy HIV pozitív elkapod egy aktus során...
2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom szepen a valaszokat!! Koszonom!!
2014. júl. 14. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem 100%!

3 hónap után érdemes szűrni, addig nem állapítható meg biztonsággal. De utána érdemes szűrni, és nem csak HIV-re, hanem mindenre.

És az eset büntetőügy!

2014. szept. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És elmentél arra szűrésre, amit írsz a nyitóban? Mikre szűrtek és hol?
2014. szept. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én hives vagyok és biztosra mondom hogy ennyitől nem megy át!
2021. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es

Gyere megduglak és megtudod hogy mennyi az esélye! Kú**rva nagy! Az ondó több százmillió vírust tartalmaz!

2021. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!