Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyógyszer tuladagolás után...

Gyógyszer tuladagolás után mindenképpen hányás következik be? Illetve mi történik utánna?

Figyelt kérdés
egészségügyis vagyok és beadandóhoz kell a kérdés.....

2014. júl. 16. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenképpen. Az csak egy lehetoseg. Attól fugg milyen gyógyszerrol van szó. A toxidrome az tudod mi?
2014. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tudom mi az köszi a válaszod....a témakörben az antidepreszánsok voltak megadva annak a mellékhatásárol kell irnom
2014. júl. 17. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Az antidepressziós gyógyszereknél a túladagolás általában 2 órán belül kezdodik enyhe tünetei általában tachycardia, álmosság, szájszárazság, hányinger, hányás, vizelet-visszatartás, zavartság, nyugtalanság, fejfájás. További súlyos szövődmények közé tartozik a hypotensio, szívritmus zavarok, hallucinációk és görcsrohamok.
2014. júl. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* hypotension* = alacsony vérnyomás
2014. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és nem a túladagolás kezdodik 2 órán belul hanem a tunetek. Jó lett volna elobb elolvasnom amit irtam mielott elkuldom. Bocsi.
2014. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi baj nagyon szépen köszönöm
2014. júl. 17. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!