Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen betegség/fertőzés...

Milyen betegség/fertőzés lehet ez?

Figyelt kérdés

1 napja egyfolytában lázas vagyok (lázhúzó lehúzza kb 1-2 órára), mindig visszaugrik 38 fokra. Illetve többször nagyon begörcsöl a hasam alja, és utána el kell mennem wc-re és megy a hasam. :( Nem birok aludni, most arra keltem fel, hogy görcsöl a hasam alja megint és újra 38 fokos a lázam. Mi lehet ez? Gondolom holnap feltétlen menjek orvoshoz.

20/l



2014. júl. 23. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy kaptál egy makacs csúnya vírust/fertőzést ami a gyomrodra ment, vagy az is lehet h női gondok és begyulladhatott , vagy csak simán megfáztál.

Írásod alapján csak találgatni lehet de nem lehet nagy baj szerintem, Mindenesetre tényleg menjél el vele orvoshoz fö a biztonság :)

2014. júl. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem énis hogy nem olyan nagy a baj. A lázam most 38.5
2014. júl. 23. 02:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj orvoshoz! Lázas, hasfájásos állapot "sokminden" lehet. Tapasztalat.
2014. júl. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vakbél gyulladásnak is lehet tünete, feltétlenül menj orvoshoz
2014. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aham, hát ma mentem volna, de mivel Londonban vagyok, itt időpontokat kapnak a betegek. Mondta a recepciós csaj, hogy menjek be holnap korán, hátha aznapra kapok időpontot. Mert így hétfőre tudott volna adni... Ha nem, akkor megpróbálok elmenni az ügyeletre.
2014. júl. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!