Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg lehet egyáltalán szabaduln...

Meg lehet egyáltalán szabadulni a bélféregtől?

Figyelt kérdés
Kb egy éve szenvedek ettől. A macskától kaptam el, azóta féregtelenítve lett. Többször elmentem asz orvoshoz és mindig vermoxot írt fel, ami nem használt pedig megismételtem a kúrát és kimostam az ágyneműt, takarítottam stb. Ráadásul a családtagok is szedték. Az orvos egy idő után nem segített és labor vizsgálatot kért, ami negatív lett, miközben én férges voltam. De a 3 minta mondja meg biztosra és egyet adtam be. A háziorvos többé nem segített. Magánorvosnál is voltam jó drágán de ismét csak annyi segítséget kaptam, hogy 1db mintát kivizsgálni, aminek nem biztos, hogy lesz eredménye. El vagyok keseredve nem tudok több gyógyszert szerezni. És bűntudatom van, hogy másokat is megfertőzhetek. El lehet kapni, ha valaki utánam iszik?

2014. aug. 10. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem hiszem,hogy ha utánad iszik elkaphatja, de ha melletted él, akkor igen, mert valószínűleg, ahogyan magadat is visszafertőzheted, úgy Őt is.

Amúgy, fennáll, hogy ez nem parazita fertőzés, DE

bármilyen fertőzésnél (pl.gomba) esetén a legelső, ami használhat, hogyha változtatsz az étrendeden. Ezt tapasztalatból mondom, sok ideig rengeteg tünetem volt, igazából egyik orvos sem vitt közelebb a megoldáshoz a több év alatt, de egy 3 hónapos diéta az igen. (és nem a "gyógyító szerek", amikre költöttem több százezres nagyságrendben összesen).

Szóval... ha tartasz egy candida diétát pl. 3hónapig, ami az elején, két hétig, szinte csak zöldség, az sokat segíthet bármilyen problémán. (neten találsz információkat--minél szigorúbban csinálod az elején, annál jobban tisztul a szervezeted)

Egyrészt méregtelenítesz, másrészt sem parazita/ baktérium/vírus/ gomba esetén nem jó a sok műkaja, cukor, fehérliszt, stb.

Már csak az immunrendszered működése szempontjából sem, hidd el.

A lényeg most jön, hogy ez alatt a kúra alatt én elkezdenék egy parazita írtást is, vannak kiváló készítmények erre, de bárhol segítenek gyógynövényesnél. Nem kell megvenni a legdrágábbat, az összetevőket nézd meg.

Mindemelett higiniai odafigyelés kell, ne fertőződj vissza.

Garantáltan semmi bajod nem lesz 3 hónap múlva!!

2015. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt, tanultam belõle!
2015. febr. 9. 12:18
 3/3 kissviráganna válasza:
Nekem is ilyen bajom van! Használt?
2016. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!