Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lányom tetves lett sajnos. A...

Timi20000 kérdése:

Lányom tetves lett sajnos. A petróleum hatásos a tetvek elpusztításában?

Figyelt kérdés
Mekkora az egészségügyi kockázata a használatának? A serkéket is elpusztítja? A gondom a gyógyszertári szerekkel az, hogy bármelyiket is kipróbáltuk egyik sem öli meg a serkéket, hatástalanok rájuk, hiába kerülnek több ezer ft-ba. Lányomnak derékig érő hosszú, sűrű haja van, tele serkékel, mire mindet leszedem, addigra a fele kikel...

2014. aug. 23. 15:15
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én használtam régebben petroleumot, gyönyörű fényes, telt lesz tőle a haj. A tetveket nem tudom, de nem kell félni tőle - csak nyílt lánggal vigyázni!

Másoktól is tudom hogy használták, régi hajapolo szer a hajbalzsam előtti korból. De az igaz hogy csípett, kb 15 perc utan le kellett mosni.

Két hétig használtam és csodájára jártak a hajamnak.

Sajnos tetű miatt kerestem rá most erre - a kislányomnak sikeresen leszedtem a millió serket a hosszú hajabol, az én rövid hajamról kétszerre sem tisztult ki teljesen. Ha tudnám hogy a petroleum segít, ujra elovenném de lehet hogy igy is megpróbálom.

2019. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nagy Vvektor válasza:

Szia!

Csak is kizárolag a Petróleum segít!

Tetü, ruhatetű és most nekem lapostetűre!

*egyszerű BRUTÁLIS ÉS HATÉKONY! Olcsó is!

Egyszeru petroleumot keress ami kell a lámpába :)

2019. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudom, hogy régi téma, de sajnos még mindig aktuális. Mi is beleestünk ... Érdeklődnék, hogy sikerült-e kiírtani petróleummal? Sokmindent kipróbáltunk, de mint halottnak a csók... Előre is köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!