Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vér eredményem azt mutatta...

A vér eredményem azt mutatta ki, hogy HIV fertőzött vagyok. Viszont ez gyakorlatban lehetetlen. Lehetséges, hogy rossz a vérvizsgálat eredménye?

Figyelt kérdés
Nem voltam férfival, nem is járok olyan helyekre, ahol esetleg elkaphattam volt. Nagyon meg vagyok rémülve. Lehetséges, hogy rossz a vérvizsgálat eredménye?

2014. okt. 16. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Pereld be őket. :)
2014. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Vérátömlesztést nem kaptál?

Amúgy ismeteltesd meg a vizsgálatot...

Ez hogy derült ki?Nem vagyok járatos az egészségügyben,de ezt nem direkt kérni kell,mármint csak úgy maguktól ezt nem vizsgálják egy laboron.

2014. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nyilván kell csinálni egy második vizsgálatot.

Lány vagy vagy fiú? A nem voltam férfival-ból ez nem derül ki.

2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Bocsi 2.vagyok,szóval ezt nem direkt kérni kell?Hogy arra is vizsgálják a véred?
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha soha nem voltál még férfival és vért sem kaptál, akkor elég kicsi az esélye, hogy fertőzött vagy.
2014. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Miért lehetne lehetetlen? tudod, hogy terjed?
2014. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
lány vagyok. és fiatal, 19 éves. és soha nem voltam fiúval. és vért adtam egy véradás keretében. ekkor küldték a levelet. :(
2014. okt. 16. 21:26
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon élsz? Mert régebben Romániáról voltak rémtörténetek, de az is rég volt. Ha nem voltál partnerrel, akkor gyakorlatilag nulla az esély a fertőzöttségre, de holnap kérj a háziorvostól egy beutalót vagy menj el egy anonim szűrésre. Az eredményt majd mondd el nekünk is, szinte biztos, hogy téves a vészjelzés.
2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Nemcsak szex fertöz, hanem peldaul rosszul fertötlenitett orvosi muszerek, peldaul fogorvosnal, vagy tetovaloszalonban, vagy manikur pedikurösnel az ollo lehet fertözött.

Korhazban is el lehet kapni sajnos, veratömlesztessel.....

2014. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Feltételezzük, hogy a kérdező nem volt tetoválószalonban. Vérátömlesztéssel se kaphatja el, mert ahogy a kérdés is mutatja, a vért ellenőrzik. Az orvosi tűk egyszer használatosak, az eszközöket fertőtlenítik.
2014. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!