Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan védekezhetnék a téli...

Hogyan védekezhetnék a téli betegségek ellen, erősíthetném az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdés adott. 22 éves fiú vagyok, kisgyermek korom óta nagyon beteges, mindig össze szedek mindent. Most is itthon fekszem köhögök fáj a torkom, és náthás vagyok. Idén nyár óta elkezdtem sportolni és multi vitamint szedni, pontosan: 2301 mcg A-vitamint, 50mg B1, 50mg b2, 50mg b3, 54mg b5, 25mg b6, 210mcg b7, 400mcg b9, 100mcg b12, 1250mg c-vitamint, 12,5mcg d-vitamint, 195mg e vitamint és 200mg calciumot 600mg Omega3, ez egy napi adagom. Rendszeresen étkezem, általában minden étkezés mellé eszem zöldséget is ( saláta, paradicsom, uborka, brokkoli stb). Mit tehetnék még hogy az immunrendszerem ellenálljon a betegségeknek? Vagy ez genetikailag belénk van kódolva hogy ki az aki fogékonyabb a betegségekre és ki nem?

2014. okt. 26. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Béta glükánt és oscillococcinumot ajánlok még ezek mellé.
2014. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 26. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!