Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az a problémám hogy 4-5...

Az a problémám hogy 4-5 naponta járok wc-re. A hétvégén is hashajtó kúrát tartottam mert máshogy nincs székletem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Minden fajta kaját megeszek, gyümölcsöt is, ami rostban gazdag, de ez se hatja meg a bélműködésemet.
2014. okt. 30. 09:52
 1/2 anonim válasza:

Szia


Lehet kapni a magyar gyogyszertarakban egy ugynevezett szırupot a neve: LAEVOLAC szırup mınd gyermekeknek mınd felnötteknek adhato,ra van ırva az adagolas de reggel es este egy - egy evökanallal ha beveszel belöle ez par nap alatt normalızalja a helyzetet. İlletve tej ivasa naponta több poharral vagy tejeskave cukorral melegen, illetve a gyogynövenyboltokban letezık meg egy lekvar specıalıs lekvar,

a neve: Tamarine lekvar ez dırekt belmozgast elösegıtö hatasu.

belınkelem ıde neked mındkettöröl a termekısmertetöt olvasd el öket:


[link]


[link]


Bocsanat nem magyar laptoppal ırtam ezert nem tudtam helyesen magyarul ırnı mar nem elek Magyarorszagon de eü iskolat vegeztem ınnen tudom ezeket a dolgokat,szep napot neked.

2014. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igyál vizet, mozogjál!
2014. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!